Demolice budovy MZ

Zahájení řízení k věci – demolice objektu ministerstva zemědělství.

central opava central opava

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  Myslíte, že to pošlou k zemi najednou nějakým řízeným výbuchem ? :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Ono je vůbec škoda že se tato budova bourá. Přitom se dala nádherně opravit a vznikly by tak luxusní kancelářské prostory přímo v centru města. Místo toho se tam postaví další nákupní centrum.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. Nimrod :

  acdlcia [msstavby.cz]: Až budete někdy v pozici investora, který bude zvažovat návratnost investice, tak si povíme. Neříkám, že se mají stavět další obchodní centra, ale když splní všechny zákonné podmínky, tak má cestu volnou. Ale mě osobně přijde tento objekt dost šedivý a tuctový, nic moc…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. Balde :

  souhlasím, pryč s tím

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Nimrod: No já si myslím že si to povíme až tam postaví nějakou šedivou, nebo (a to je horší) vícebarevnou, kostkovanou krabici jak je dneska zvykem.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 6. aleš m. :

  acdlcia [msstavby.cz]: Souhlas, opravdu je škoda zbourat. Mohli opravit, trochu zmodernizovat a byly by tam opravdu luxusní kanceláře. Myslím, že máte pravdu s tím obchodním centrem. Co nejlevnější rychlostavba, aby už už vynášela……dnes se nepřemýšlí dopředu, aby po nás zůstala nějaká kvalitní stavba pro budoucí generace.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Michal :

  Tohle a kvalitní stavba pro budoucí generace? Tohle tam především nemělo být nikdy postaveno.
  Pryč s tím hnusem!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: U této stavby se přemýšlelo dopředu a byla postavena kvalitně? Ten barák tam zapadá jak čipová karta do klasického zámku od dveří. Totálně odrovnala a narušila soukromí ve vnitrobloku. A neřekl bych, že montovaná stavba z panelových prefabrikátu kde jaké verze, je kvalitka. To by musela být echt rekonstrukce.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.