Cyklostezky Muglinovská

Opravy chodníků i nové cykloslalomové stezky jsou dokončeny. No a když vám dojde asfalt tak tam práskněte beton.

Související články


Komentáře

 1. Rdm :

  Taková klasika :-D ale tři druhy povrchu jako stezka Provaznická – Dr. Lukášové – kolem Polikliniky, to ještě asi nikdo nepřekonal :)

  Thumb up 9 Thumb down 3
 2. Cyklista :

  Je ale dobře, že ty cyklostezky nedělají široké a rovné. Cyklisté by ztráceli ostražitost a mohli by za řidítky usnout =)

  Thumb up 19 Thumb down 2
 3. Adam :

  Jaky vždy, cyklostezka podél široké silnice s minimálním provozem. Stavba takové cyklostezky je přesným příkladem toho, co by se mělo chápat jako nezodpovědné hospodaření s prostředky.

  Thumb up 7 Thumb down 6
 4. PetrM :

  Co prskáte, na Ostravu dobrý!

  Thumb up 2 Thumb down 4
 5. via :

  Tak to je fajn, že to za půl roku zvládli vyasfaltovat, respektive vylít čímkoli tvrdým, co někde sehnali.
  Pro mě, cyklistu, je ta stezka o ničem, poněvadž ústí do křižovatky samých čtyřproudovek označených jako městský okruh, kam cyklista nemůže.
  Celkově je to hnus: krajnice silnice s kamiony, metr chodníku, půl metru pseudocyklostezky, stěna domu, multikulturní ráj všude kolem. Po tomhle jet/chodit prostě nechceš. Dávám 10%.

  Thumb up 10 Thumb down 8
 6. Malina :

  via: To že je tato cyklostezka, stejně jako většina v Ostravě, paskvil nezpochybňuji. Spíš prosím o vysvětlení „..ústí do křižovatky samých čtyřproudovek označených jako městský okruh, kam cyklista nemůže“. Jako cyklista si nejsem vědom, proč bych tam nemohl jet.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Cyklista: Tak tak, na rovné, široké a bezpečné cyklostezce ztrácejí pumpičky plachost a ostražitost a pak jsou z toho jen maléry, jen ať jsou ve střehu neustále :DD

  Adam: Jel jsi tam vůbec někdy? S tím hospodařením bych i souhlasil ale ten minimální provoz?

  via: Tak naštěstí tě nikdy nenutí ne? Můžeš navštívit nějaký monokulturní ráj, teda pokud ho najdeš. A až najdeš, dej vědět :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.