Cyklostezky Muglinovská

Nové cyklochodníky už se začínají klikatit po obou stranách ulice.

Související články


Komentáře

 1. Adam :

  Proč?
  Další místo, kde budu v zájmu vlastní bezpečnosti na hranici zákona tím, že místo po této komické parodii na komunikaci budu v klidu jezdit po přilehlé silnici.

  Thumb up 22 Thumb down 2
 2. Migi :

  žlutá, červená.. a modrý pruh dlažby by tam ještě nevešel?? buď tu cyklotrasu vydlaždím jen červenou dlažbou čímž už je patrné že je tam cyklostezka než dělat stupidní žlutý pás a 3 pásy červené anebo i lepší způsob rovnou tu stávající dlažbu natřít červeným potěrem… jednoduchý způsob fungující v tolika evropských městech a tady si budeme poctivě hrát na barevnou mozaiku…

  Thumb up 7 Thumb down 2
 3. Ostravakrásná :

  Tak za takovéto paskvily se v drtivé většine zasloužil pan (dnes už bývalý cyklokoordinátor) Ing. Krejčí.
  Neštěstí pro Ostravu! Mnohdy v ulicích s minimální intenzitou dopravy nutil projektanty přes odbory na MMO (potřeba získnání kladnyých stanovisek k projektové dokumentaci), aby se zde stezky udělaly atd.
  Na úkor zeleně, chodců…
  Vznikají potencionálně nebezpečná místa, klikatice, o bezbariérových úpravách ani nemluvím! Mnohdy při dodržení vyhlášky 398/2009 Sb. nejde snad ani vymyslet kloudné řešení.
  Snad se začne více přemýšlet alespoň selským rozumem a cyklostezky (určitě výborná věc) se začnou dělat v místech, kde jich je opravdu třeba.

  Thumb up 14 Thumb down 1
 4. Pat :

  To vypadá otřesně .. chápe někdo ty slepecké chodníky ? v tom se přece nemůže vyznat ani ten slepý

  Thumb up 15 Thumb down 0
 5. Ostravakrásná :

  Pat: Tady bohužel nejsou slepecké úpravy udělány správně.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. Radek :

  Dobrá past na třetí fotce odspodu. Jet po něčem takovém, kam zasahují sloupy, značky a zatáčky bez poloměru je pro mě na MTB s širokými řidítky a 29¨ koly nechtěný adrenalin. Připadá mi, že tvůrci norem a projektanti nikdy na kole nejeli.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Sice se mi taky spoustu věcí nelíbí a ta třetí fotka odspodu je fakt srandovní kdy přizpůsobují trasu a dělají obloučky na dlažbě kvůli tyči pro dopravní značení ale tohle není závodní dráha, jsou to jednosměrné cyklo pruhy mimo komunikaci (která tady zrovna opravdu není nevytížená) které umožňují jet bezpečně běžnou rychlostí cyklisty mimo cestu a tím opravdu razantně zvyšují bezpečnost. To, že mají spoustu dětských nemocí je fakt a už by se to mohli za ty roky naučit ale furt je to zlepšení ne? Víc mě u takových staveb trápí ten poměr cena/výkon, protože se u toho chovají tak jako když z cizího krev neteče a platíme to všichni.

  Thumb up 8 Thumb down 2
 8. Jája :

  Migi: Ty červené pruhy jsou vodicí pruhy z dlažby s výstupky, aby se tam mohli pohybovat nevidomí a taky slabozrací, kteří zase nepotřebují výstupky, ale stačí i barevné zvýraznění.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Michal :

  Ostrava!!!

  Thumb up 3 Thumb down 3
 10. thrpst :

  Kreténi!

  Thumb up 8 Thumb down 1
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tady nejspíš experimentovali s nápadem navrhnout cyklostezku po požití čtyř litrů absintu.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 12. xfun :

  vypadá to, že ostravě došel asfalt nebo dlažba. Kdo si jako má ničit boty na štěrku?

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.