Cyklostezka KÚ – nám. Republiky

Město Ostrava hledá realizátora stavby “Cyklostezka Krajský úřad, nám. Republiky a Rekonstrukce chodníku ul. 28. října“.

Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby “Cyklostezka Krajský úřad, nám. Republiky a Rekonstrukce chodníku ul. 28. října“.

Ulice 28. října, po které má stezka vést:
28 rijna

zdroj: http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  To bude fičák po cyklostezce do centra. Ještě propojit novu ves s Mariánkama a bude to ještě lepší.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Michal :

  Jiřík: Bohužel nepůjde o propojení Mariánek s centrem, cyklostezka povede pouze od Krajského úřadu po cyklostezku, která vede okolo Tieto Tower.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Pavel :

  od 8.7. zadané https://verejnezakazky.ostrava.cz/detail/7833

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Nejedná se o kompletní propojení centra a Nové Vsi. Jedná se o úsek, který propojí již existující část kolem Tieta a část, kt. vede podél 28.října k domu Energetiky ( M ) . Na propojení Mariánských Hor a Nové Vsi je projekt cyklostezky F. Od Mariánských Hor po křižovatku u vodárny je trasa veedne Benátkami. http://gisova.ostrava.cz/cyklisticke-stezky.php

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Michal :

  martin [msstavby.cz]: Však to také píšu, že se o kompletní propojení nejedná ;-) Co se týče propojení centra přes frýdlantské mosty k Tietu, tak zatím je návrh cyklokoordinátora takový, že by se na frýdlantské mosty umístil cyklopruh nebo cyklopiktoridory. Alespoň do doby než dojde k přeměně celého místa (třeba se dočkáme zrušení podchodů nebo vypracování jiné kvalitní studie).

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. jirka :

  cyklosteska je hotova je od zakladu uplně nova.vede od kulturního domu až k iq ostravě cyklosteska je super,pěkna,a přehledna jetam i chodník.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  jirka: Smyslem ano, ale realizace se moc nepovedla. Připravujeme článek.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.