Cyklostezka Čujkovova – hotovo

Po nedávno dokončené cyklostezce na sídlišti Bělský les, byla uvedena do provozu i její další část. A to na opačném konci ulice U Lesa. Jedná se o nájezdy v místech křížení stezky s ulicemi Plzeňská a Čujkovova.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Ty fotky jsou par dni starsi ze? protoze co jsem se dival tak dve znakcy jsou jiz vyvracene. Nevim jestli to nekdo udelal, nebo samovolne, protoze ty betonove patky ve kterych to je jsou hodne male na to aby udrzely tak velkou vec.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. balde :

  dobra investice, tam to fakt byllo o drku prejizdet tu cestu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tomas T.: Jo nechtěl jsem ať je to hned po tom Bělském lese. … Samy by se asi nevyvrátily, někde se ty trubky jenom zatloukají a taky drží.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomas T. :

  acdlcia [msstavby.cz]: no …. ta jedna se asi sama ne, ale ta co je na zacatku (konci stezky) – predposledni obrazek – tak tam je znacka ktera je dale od cesty (takove rameno) a ta se vyvratila vlivem vetru jeste predtim nez to dodelali. A kdyz jsem se na to dival, tak fakt…. na takovouhle paku a vahu udelali uplne mini betonovou patku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Lukas :

  Jsem zvedav, jak dlouho to tam bude bez nehody, v odpolednich hodinach smerem k namesti snp prazi slunce primo do oci a i kdyz tam jedu autem 20km/h tak prakticky nic nevidim + tam stoji kolona aut na cervene. Cekam kdy mi nekdo mezi auty vlitne pod kola a ja si to pekne odsedim. Dementnejsi prechod sem v zivote nevidel..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  Tak o vikendu jsem se dival, a ta druha znacka o ktere jsem psal, ze uz byla jednou vyvracena tam uz zase neni (asi opet vyvracena) a misto ni je tam provizorni znaceni jako u stavby. Takze evidentne to nekdo nedoresil…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.