Cyklistické řešení ul. Na Rovince

Aktuální fotografie provedení části cyklistické stezky a chodníku pro pěší mezi ulicemi Prodloužena a Krmelínská.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Tomko :

  Skvělá práce!

  Thumb up 12 Thumb down 0
 2. Meechee :

  Tvl, ti lidi berou docela silné drogy …

  Thumb up 27 Thumb down 0
 3. David :

  Nesmyslně vedoucí chodníky jsou všude po Ostravě… dokonce i ty „opravy“ 40 let starých popraskaných asfaltů – kdy se nahradí jen krátká prostřední část chodníku a zbytek nic. Já bych tyto krásné fotky směřoval na odbor dopravy městské části kam to asi patří :) aby si ani tihle idioti nezkontrolovali dokumentaci a neviděli výkres tohoto chodníku (ani student stavební průmyslovky by s tímhle úletem nepřišel) to jen vypovídá co za vzdělaní lidé na těchto úřadech pracují a hlavně jejich NESCHOPNOST

  Thumb up 14 Thumb down 2
 4. Mx :

  I anglické trávníky Ostravě dominují. Nechápu, že tak základní věc je tady ve fázi 16 století.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. SpinJ :

  Stejné chyby, stejné známky :) Hlavně že tato firma vyhrává neustále další zakázky, ale kvalita je všude tristní …

  Thumb up 11 Thumb down 0
 6. Petr :

  Už si konečně uvědomte, že lidi, co o tomhle rozhodují jsou jednak velmi mizerně placení, a hlavně v místě vůbec nebydlí, takže je jim úplně buřt jak bude výsledek jejich práce vypadat. Ta mentalita dělat věci pořádně a už napoprvé bohužel ještě není v české povaze zakořeněná.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 7. Mx :

  Petr: myslím, že je to i navíc hodně o kvalitě smlouvy. Není pořádně trávník nebo nenevazuje dlažba? Opravit nebo mastná pokuta. Pochybuju, že to ve smlouvách je

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. David :

  Petr:
  vím i o úřadech ať už stavební nebo pozemkový kde zaměstnanci vybarvují mapy pastelkami v dnešní době :D a prý si to vynachvalují! Takže takoví pracují na úřadech, pak se nedivím, že vznikají hlouposti tohoto typu :)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. D-r :

  Pozvedne to náladu)))

  Thumb up 5 Thumb down 0
 10. Jaenk :

  JANKOSTAV ??? !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. M. :

  Myslím, že se to skvěle hodí do takových těch kompilačních videí na YouTube „bad day at work“, ale do města pro život je to absolutně nevhodné.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 12. Petr :

  Dobrý den.
  Jelikož o této stavbě vím hodně, tak uvádím pro vysvětlení a pro neznalé pár bodů:
  1. stavba není ještě předána, nedodělky na fotografiích budou do předání opraveny
  2. značka na poslední fotografii tam samozřejmě nebude
  3. úsek který je na všech fotografiích a je „opticky“špatně, k tomu doplnění že zhotovitel musel respektovat jak hranice stávajících pozemků, do kterých se stavba nemohla posunout, tak musela stavba respektovat vyjádření všech zůčastněných ve stavebním řízení a respektovat jejich požadavky a podmínky(např. ponechání stávajících obrub v místě vzrostlé zeleně, jinak by musela být zeleň kácena).
  .
  Takže závěrem, ano dořezy,obrubníky atd. budou určitě do předání opraveny a vyjádření k něčemu k čemu neznám souvislosti, ale ihned hodnotím, že je to špatně je za mně předčasné a příliš ukvapené. A rada nakonec, určitě by bylo fajn, aby se všichni odborníci, kteří píšou výše uvedené komentáře přihlásili do dalších soutěží jak na projekty tak na zhotovitele a pomohli investorům tyto stavby vylepšit na maximum.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 13. Cyklista :

  Petr: Nevěděl jsem že sloup veřejného osvětlení je vzrostlá zeleň….

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.