Komentáře

 1. davidb :

  Ta poslední fotka je všeříkající!!!
  Která půlka asi bude pro cyklisty a která pro chodce?

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. Pozorovatel :

  Strabag už nemá do čeho píchnout, tak dláždí chodníčky? :D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Adam :

  Spojení rovnoběžně s Opavskou, budiž, a alespoň tam je asfalt.

  Pasáž na ulici Studentská je ale naprosto proticyklistická. Po ní je cycklista ze zákona nucen jet, kličkovat, opakovaně přejídět silnici a křížit se s chodci, zatímco by mohl jet po silnici, po které nejezdí prakticky nic. Absolutně vyhozené peníze. Tohle nevymyslí ani někdo po lobotomii. Mezitím, chodník na druhé straně silnice je spoutstu let v havarijním stavu.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 4. kadak :

  Je to totální kravina, naprosto vyhozené prachy. Od Slovanu nahoru vedla stará asfaltovaá cesta, na kterou, když už stačilo nastříkat „cyklistické logo“. Dál stezska pokračuje kolem kolejí, kudy stejně nikdo jezdit nebude a k VTP, kde už stezska je a je regulerně zarostlá trávou mezi dlaždicemi, což vypovídá o jejím využívání. Naprostá většina cyklistů pojede od Slovanu, tajak doteď, po asfaltovém chodníku kolem menzy ke kolejím.

  Amen.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. thvari :

  ještě to pomalu ani nezprovoznili a paní už leze do cyklostezky :-D dokud to budou dělat takhle a neoddělí to alespoň výškově, jako se běžně odděluje chodník od cesty…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. O. :

  thvari: Oddelovat to vyskove neni dobry napad. Mely by stacit piktogramy. Snad je tam dodelaji.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.