Cyklistické propojení ul. 17. listopadu, VTP

Fotodokumentace průběhu stavby navazující na fotoset z minulého týdne.

Související články


Komentáře

 1. Rado :

  Raději to nekomentuji, ale kvalita pokládky a styl se v čase konstantní :-(

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Pat :

  To je fakt humus .. proč používat jeden typ povrchu , když je tolik možností .. použijeme všechny !! a sem tam necháme ten původní :D Chápu , že ty různé barvy a tvary dlažby mají nějaký účel , ale tohle ? Na druhou stranu , v Hrabůvce to dopadlo hůře :DD

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Jann :

  Jako ostravský standard, ale to řešení z obrázku 7, to nevymyslíš, perla! ;-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Ross :

  Jedno mi nejde do hlavy. Když se ví, že by tudy měla vést tramvaj, proč tohle vůbec dělají? Pokud bude návrh schválený, tak se ta cyklostezka bude muset zase rozkopat ne? A nebo to sedí akorát a jen se k ní přiblíží cesta.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. JSjr. :

  Ross: Pokud bude tramvaj, tak budou cyklostezky podél silnice na každé straně, viz. typické řešení v západních městech. Takže ano, rozkope. Ono je potřeba kritické místa spravovat, nemůžou čekat roky než se rozhodne tramvaj, protože kdyby náhodou nebyla, tak se prostály zbytečně 2 roky a někdo si tam mezitím rozbil čuňu…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.