CTP připravuje projekt vedle Tieto Towers

CTP chce podle zjištění Deníku stavět další obdobný projekt hned v sousedství. Společnost proto v lednu koupila od města další pozemky v těsné blízkosti své novostavby (Tieto Towers – pozn. red.). Podle mluvčí magistrátu Andrey Vojkovské šlo o plochu přes pět tisíc metrů čtverečních, za kterou CTP zaplatilo 11,2 milionu korun.

„IQ Ostrava ve své první fázi nabízí zhruba 22 tisíc metrů čtverečních k pronájmu. Plánovaná druhá fáze by měla projekt v následujících třech až pěti letech zdvojnásobit a vytvořit tak kampus plný nejen obchodů, ale i relaxu a pohody – tomu napomůže přilehlá zeleň se spoustou druhů okrasných stromů, keřů a rostlin,“ nastínila Markéta Kempná ze společnosti CTP.

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  Není to náhodou ta plocha, kde se počítalo s budovou Ingot?? Nejlepší by bylo, kdyby koupili „práva“ na tu studii a postavili ji :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Sanju :

  O tom jsme se bavili pod jiným článkem o Tieto Towers a nakonec i pod článkem s vizualizacemi projektu Ingot. O jaké pozemky jde nejspíš nikdo přesně neví, ale při pohledu na mapu je jasné, že moc variant není, takže to asi opravdu budou ty „ingotové“. Že by bylo skvělé, kdyby CTP postavilo právě tenhle projekt, na tom se shodneme, ale tady začínám být skeptický… než sehnala společnost hlavního nájemce, chovala se poměrně nekorektně a léta nechávala na místě stavby ostravskou klasiku – díru obehnanou plotem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. PetrP :

  jj vím, že situace není na trhu zrovna ideální, ale četl jsem ten článek o jednácích Passerinvestu se 4 zájemci… a pokud by to klaplo, tak už volných ploch moc nezbude… něco v IQ Tower a něco v Nordice, jinak nevím o jiných volných prostorách… Snad jedině, že by Skanska postavila kancly na Českobratrské, snad skelet a pak jedině konečně postavit Jindřich :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. X236K :

  ^^ budou volne prostory po Tieto a Orchard taky nevypada plne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  X236K: Tak tak… bude volna cela varenska a orchard. A jednani se 4mi zajemci…. je pekne, ale je to jen jednani.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. PetrP :

  Dneska psali, že Tieto towers jsou na 100% obsazeny a chystá se výstavba druhé etapy na pozemcích hned vedle, tak aspoň nějaká dobrá zpráva…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Danek :

  PetrP: Kde jsi to četl, odkaz by nebyl?díky

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. pet :

  Ano mohu potvrdit také. Tieto má obsazené Towers na 75% zbytek má doplnit jedna firma

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. PetrP :

  Danek: http://www.ostrava-online.cz/zpravy/administrativni-budova-iq-ostrava-je-plna

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  PetrP: Boží !!!
  Jinak podchod co spojuje Frýdlantské mosty a Teito… Bylo v něm umělecké dílo z nějakého kovu. Před nedávnem to ohradili.. O víkendu jsem si všiml, že ohrazení je pryč a pod tím uměleckým dílem je osvětlení, které mění barvy !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Tak hlavně ať na to někdo dává pozor, protože by se mohlo stát, že by tam umělecké dílo z kovu nemuselo moc dlouho vydržet.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: Bylo to tam už pár měsíců….

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.