Chátrající Odra se zbourá. Projekt nového centra má zelenou

Ve zkratce:

Mohlo by to znít jako dobrá zpráva pro obyvatele Ostravy-Výškovic. Deník se po roce vrátil k problematice chátrajícího objektu nákupního centra Odra v Ostravě-Výškovicích a zjistil, že zřejmě poslední překážka, která stála dosud v cestě realizaci nového projektu, byla odstraněna.

Podle aktuálního vyjádření Martina Eliáše ze společnosti 3E Projekt se už čekalo jen na vyjádření radnice obvodu Ostrava-Jih, jestli bude chtít stavět jako součást nové Odry také parkovací dům. Starosta této městské části Karel Sibinský však Deníku v pondělí odpoledne řekl, že se společnou investicí do garáží nepočítají, a nepřímo tak investorské firmě vzkázal, že může klidně začít projektovat bez nich.

Na prvotně navrhované podoby nového obchodního centra Odra se můžete podívat pod tagem „odra„.

zdroj + celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  No je to velká ostuda, tak jsem pro…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aldik :

  No konečně, ale že to trvalo dlouho… ale parkovací dům by se hodil, škoda že nebude.

  Stav z července 2012 – http://goo.gl/UR8WLA

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.