Bytový dům VMI

Na jaře tohoto roku jsme informovali o stavebním dění v dlouhodobě nevyužívaném objektu bývalého ředitelství Českých drah. Záměr nyní přechází k fázi úředního povolování plánovaných nových úprav.

V článku najdete podrobnější popis projektu.

zdroj: moap.cz

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Snad to pozvedne celou lokalitu, která je zanedbaná až běda. Okolí Alberta šlo hodně dolů. Park v podstatě neexistuje, nejsou tam lavičky, nedomyšlené chodníky a před obchodem neustálý bordel. Nechápu proč město toleruje ty dvě budky před vstupem do Alberta, na takové místo je to nedůstojné. Nově tam bude kebab, takže se můžeme připravit na další příděl odpadků z jídla na chodníku.

  Thumb up 19 Thumb down 2
 2. thvari :

  MM: ostrava ma stejny problem jako treba praha – temer kazde druhe verejne misto, na ktere si vzpomenete, by potrebovalo celkovou rekonstrukci…jako tady cely ten park pred temi panelaky a cely prostor kolem Alberta a asi i ten parcik pred uradem prace (a to uz se toho v Ostrave v centru celkem dost opravilo)

  Thumb up 10 Thumb down 1
 3. Crazym :

  Tam můžou být dobré byty, jen mě zarazilo těch 14 ateliérů? To je to tu samý umělec či co a je tu takový hlad po tomhle typu prostor nebo je to jen maskování? :-) Řekne mi někdo vztahy, rozdíly při kolaudaci takových prostor s v souvislosti k bydlení? Znáte to, ofiko ateliér a pak ho člověk potká na Airbnb :-)

  Thumb up 8 Thumb down 1
 4. Ondřej :

  Asi jim tam nevychází dodstatek světla, tak by to jako byt nezkolaudovali.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Martin :

  Nová okna oproti původním lícuji s fasádou
  Vypadá to hůř než před tím.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. Summerboy :

  Crazym: Atelier je casto prodavan jako “byt”, i kdyz je to de facto neobytny prostor, nebot nesplnuje nektere normy, napr. hlukove. Takze muze byt problem se ziskanim hypoteky. Takze nejen pro umelce, ale i na de facto bydleni.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. Dejv :

  Martin: Po zateplení už lícovat nebudou.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Kurňa jak je vůbec možné, že mění okna a nemají lešení? :-)
  http://screenshot.cz/CT47Y/
  http://screenshot.cz/TNEHB/
  To budou určitě nějací chudí investoři a amatéři spořící na nesprávném místě a budou to mít určitě nekvalitní, Jája jim to vysvětlí :DD
  A taky jsem radši nevyfotil nic, co by mohlo jen vzdáleně připomínat vedlejší budovu, nějakého chytráka by se to mohlo dotknout, praskla by mu žilka a já bych dostal kartáč :-)

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.