Komentáře

  • MarianL 12.08.2021  ●  11:24

    Vypadá to jako sýpka

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 6
  • balde 12.08.2021  ●  12:09

    chtěl bych vidět kolik světla je v těch bytech, jako proč tam dali tak malá okna? nechápu

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 4
  • Jann 12.08.2021  ●  23:00

    Důkaz kvality stavebníka, energetickou úspornost vyřeším miniaturními okny, překonané. Bydlet bych tam nechtěl.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 13.08.2021  ●  08:21

    Předpokládám, že rozvržení oken vychází z funkce objektu, což je nájemní bydlení pro seniory s většinou bytů 1+kk. https://www.rezidenceostravahrabova.cz/

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 5
  • balde 13.08.2021  ●  13:36

    Martin [msstavby.cz]: jj je třeba ty důchodce nahnat do černých kobek :D

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 5
  • Martin [msstavby.cz] 13.08.2021  ●  14:35

    balde: Kobky mají francouzské okno s balkonem?

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • Tom 13.08.2021  ●  23:39

    Okna jsou fakt špatně. Mohlo to být velkorysejší. Škoda.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • petr 14.08.2021  ●  09:34

    Martin [msstavby.cz]: cože? :-D takže když bude funkce domu „nájemní bydlení pro ne-seniory“, tak můžou být okna větší? nebo ses zase jen blbě vyjádřil?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 8
  • Martin [msstavby.cz] 16.08.2021  ●  07:18

    petr: To ale nikde netvrdím.
    Píšu jen to, že díky převážné dispozici 1+kk odpovídá jeden balkon jednomu bytu. Na druhé straně objektu je pak umístěna chodbová sekce, kde není potřeba takové osvětlení, jelikož se nejedná o pobytové místnosti.

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.