Bytové domy Bezručova

Záměrem investora je realizace stavby „Bytové domy Frýdek Místek, ulice Bezručova“ ve Frýdku Místku. Navržena je výstavba nového bytového domu skládajícího se z osmi sekcí ve tvaru písmene L, s různým počtem nadzemních podlaží (3 až 6 nadzemních podlaží) o celkovém počtu 130 bytů.

Stavba „Bytové domy Frýdek-Místek, ulice Bezručova“ bude umístěna severozápadně od ulice Bezručova na volném prostranství, mezi obytnými domy na ulici Bezručova a objektem jazykové školy a obchodní akademie.

V části bytového domu, rovnoběžného s ulicí Bezručova, budou ve dvou podzemních podlažích umístěny parkovací stání s celkovým počtem 95 stání. Tyto prostory budou vybaveny podtlakovým větráním s vyústěním nad střechu budov. Navíc vzniknou venkovní povrchová parkovací stání s počtem 37 stání. Dopravně budou všechna parkovací stání napojena na ulici Bezručova v prostoru proti bytovému domu Bezručova 200.

V 2. PP budou vybudovány parkovací stání pro 40 osobních vozidel s dopravním napojením do prostoru venkovních parkovacích stání a novou přístupovou komunikaci na ulici Bezručova. Prostor bude vybaven podtlakovým větráním s vyústěním nad střechu budov. Celkový větrací výkon bude 6 000 m3/h. V 1. podzemním podlaží budou vybudovány parkovací stání pro 55 osobních vozidel s dopravním napojením do prostoru nové přístupové komunikace a na ulici Bezručova.

Nově vzniklá povrchová parkovací stání pro 37 osobních vozidel s dopravním napojením do prostoru nové komunikace a na ulici Bezručova jsou navržena ve venkovním prostoru.

Zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. hlavacova zdena :

  Příjezdová cesta k domům je na toto množství aut málo široká.Bude přístup i z cesty od bývalého autobusového nadraží.Sídliště Riviera má plno aut a křižovatka u průmyslové školy Strojní je často ucpaná a to tu prozatím jezdí auta z domů Bezručové 1768-200 a Archiv a nějaká vozidla pro prum. školu! Výstavba mi nevadí, ten nepořádek po revoluci co vzniklnul v tom areálu konečně bude pryč,množství bytů a aut bude pro tuto část města devastující!!!!! Zdravý rozum je zatemněn penězi ! Hlav.Zd

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Kučera :

  Dobrý den, máte zde pěknou vizualizaci, ale to podstatné zde chybí s to situace!!
  děkuji za doplnění. Kučera-byt.dům č.p.1450

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Daniela Vojčiňáková :

  Výstavba obytných domů je celkem dobrý projekt,ale na tak malý prostor je realná výstavba 3-4 podlaží a o polovinu méně bytů.Nebo to budou samé 2+2 KK ?.To Vám mladí lidé s rodinou nekoupí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  rad bych upozornil na par veci:
  1/ jste na webu, ktery jen informuje o ruznych projektech, nikdo nam nic nekupuje, protoze „my“ nic nestavime.
  2/ tenhle clanek je z cervence lonskeho roku, nemame dalsi informace, jak se projekt vyvyji (muzete nam napovedet)
  3/ panovi Kucerovi jsem pridal i situaci, kdyz tak pekne poprosil. :)

  dodal jsem i odkaz na zdroj, takze pokud se chcete v projektu „hrabat“, na konci clanku je odkaz na dokumentaci v Informačním Systému České informační agentury životního prostředí (EIA).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.