Bezpečný přechod u Světa techniky

Pokud mezi kužely projede byť jen kolo znamená to že jsi jich použil málo. Tímhle se nejspíš řídili ti co stavěli nový přechod u STC. Navíc ve vzdálenosti 32 a 65 metrů od stávajících přechodů.

Související články


Komentáře

  1. LK :

    proč? :'(

    Thumb up 6 Thumb down 0
  2. omm :

    Protože původní dva přechody byly umístěny neprakticky, nově vybudovaný přechod se nachází na nejkratší spojnici mezi vstupy do velkého světa a U6, překvapivě tam mezi budovami přechází docela dost lidí a školních skupin. Ono 32 metrů k původnímu přechodu není moc, ale přiznejme si kdo chce obcházet. Takže došlo k napravení původního nevhodného řešení, které k lidem nebylo moc přívětivé. Může to vypadat směšně tři přechody za sebou, ale nemyslím, že by někoho omezovali nebo by způsobovali nějaký problém. K „zasloupkování“. Není to moc estetické a trošku přepísklé, ale parkuje tam dost aut, takže asi kvůli rozhledovým poměrům.

    Thumb up 3 Thumb down 1
  3. aggu :

    Někdo se zbláznil.

    Thumb up 3 Thumb down 1
  4. O.O :

    V tomto miste to celkem chapu (kvuli navstevam velkeho poctu deti a kvuli tomu, ze v tom miste neni kam spechat). Jeste bych vynechal ty „vosi“ sloupy a za mne celkem v pohode. Ale tak mne napadlo, ze vic nez sloupkova manie, ktera zatim v Ostrave neni tak hrozna jako jinde, vic mne trapi ta semaforova manie. Nejen Poruba uz je diky semaforum misty uplne zasekana a jenom cekam, kde zas vznikne dalsi nesmyslny semafor.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  5. Nimrod :

    Víte kdo se zlbáznil? Ostravské komunikace,a.s. – hrozné řešení s těmi sloupky a úplně zbytečně, stačilo tam dát zebru…

    Thumb up 2 Thumb down 1
  6. Petr :

    takovou barikádu nemají ani na Champs de Elysee, která má deset pruhů :D ti dopraváci jsou fakt idioti

    Thumb up 4 Thumb down 0
  7. talage :

    Tak to je mi líto. Tedy ne přechodů, ty mají jistě své opodstatnení a jejich potřeba vyplynula na základě nějakého pozorování. Ovšem ty betonové pyje šly určitě řešit elegantněji.

    Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.