Sportovní hala Žabeň

V nedávné době jsme prezentovali návrh sportovní haly v obci Žabeň.

Díky komentářům od čtenářů vyšlo najevo, že se jednalo o jeden ze soutěžních návrhů.

Všechny návrhy prezentovala obec Žabeň již v létě roku 2016 na svém facebookovém profilu.

O návrhu č.1 jsme vás již informovali.

Vítězný návrh:

Návrh č. 3

Návrh č. 4.

1. acdlcia [msstavby.cz] :

č.1 – bomba – konečně něco čemu se dá říkat architektura
    č.2 – naprosto nezajímavý průměr – stavba které si ani nevšimnete když jdete kolem
    č.3 – divné – vypadá jako výrobna ekologických podložek pod myš z recyklovaného bambusu
    č.4 – hodně slabé – jako od studenta večerní školy – „Kroupo, půjč mi kružítko. To nemáš svoje? Tu máš, obtáhni si pětikorunu.“

2. Davidb :

acdlcia [msstavby.cz]:
    Bohužel č.1 nesplnilo zadávací podmínky.
    Vnitřní prosto byl malý, Žabeň požadovala házenkářské parametry.
    A taky se nevlezli do financí.
    Ale ano, je to fakt pěkné a je toho škoda.
    Třeba atletická hala v Ostravě by se mi takhle líbila, i když proti té stávající nic nemám.