Atletická hala Vítkovice – zahájení prací

Začal odvoz zeminy a odstraňování povrchu nadzemní části atletického tunelu. V pozadí je vidět výstavba nového výtahu na ochoz Čez arény.

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  ty schody do CEZ areny to je des, architekt se obrací v hrobě

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Radek :

  Opravdu pěst na oko ten výtah. Z ulice Závodní si zatím bývalý palác kultury a sportu zachovával stále své kouzlo. Nic proti fukčnosti nebo využití nových staveb, sám rád využívám „nový ledňáček“, ale je to velká škoda pro tuto stavbu pana architekta Dědečka, že to nové musí být v tak těsné blízskosti.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. MM :

  Samostatná ČEZ aréna je super, ale jak tam začali roubovat tréninkové hřiště, teď toto, výtah, je to děs :-(

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. thrpst :

  Architektura pláče.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. Jiřík :

  Náhodou atletická hala je super. Každopádně se ale z ČEZ areny s přístavbama stává super molochem, který je extrémně energeticky náročný. CO tam bude příště ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  Jiřík: na příště už není místo :D

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: jedine ze by vyresili parkovani ucelneji..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Coppola :

  Další stamiliony do atletiky. Škoda, že jen ten fotbal, nejpopulárnější sport na světě, je v Ostravě takovou popelkou. Kdyby se na něj dala jen část toho, co jde v Ostravě do hokeje a atletiky, tak už dávno stojí nové Bazaly.

  Thumb up 1 Thumb down 7
 9. Adam :

  Coppola: Právě kvůli popularitě si na sebe fotbal musí vydělat sám. Pokud to nezvládá, měly by dotyčně subjekty pro nechopnost hospodařit okamžitě zkrachovat.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Balde :

  ja si mylsim ze do tech 5,6 let dojde i na ty Bazaly, pokud to Baník podpoří dobrými výsledky

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. aggu :

  Adam: Ano, nic nepodporujme. Budeme tak mít víc peněz. A můžeme si je pak vystavit do vitríny a chodit se na ně koukat. Místo divadla, fotbalu, hokeje, koncertů.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 12. Adam :

  aggu: Jak vtipné nesmyslně zobecnit nečí výroky, ha ha.
  Já jsem mluvil specificky o fotbalu (ale platí to i pro hokej). Takže ne, můžeme je investovat do sportů, které si na sebe vydělat nemůžou. Atletika je ideální příklad takového sportu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. aggu :

  Zobecněno bylo už v tvém komentáři – množné číslo „subjekty“ ;)
  Na FCB nebo HCV chodí cca 2% obyvatel Ostravy. To je masívní „popularita“? Jaká je ta hranice, když už jo, a kdy už to nepůjde bez dotací?
  Posuzovat dotace podle „popularity“ je nesmysl. Tretra, Baník, HCV, Real Madrid, žádný si na sebe nevydělá. Je jedno o jaký sport se jedná.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 14. Adam :

  aggu: Pokud si kluby mohou dovolit milionové částky za hráče a statisicové platy, není důvod je dotovat.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 15. thvari :

  ono by chtelo, aby se banik dal financne do poradku a pak mu mesto na to prispelo, ne aby bazaly stavelo samo. at se to klidne stavi po etapach jako vitkovice, nemame dneska prachy na opulentni stavby, a treba 50-50 z mesta a klubu nebo tak nejak. ale myslim ze minimalne 8-10 let bude banik stastne hrat ve vitkovicich, ac to asi skalni banikovsti fanousci a kafralisti typu „banik patri na slezskou“ neradi uslysi

  Thumb up 1 Thumb down 1
 16. aggu :

  Adam: Apriori vůbec nejde o dotaci pro klub (ženy, víno, chlebíčky), ale o sportoviště (Bazaly). Ty by měly být městské, ZREKONSTRUOVANÉ podle Kotkova návrhu, a klub by měl městu platit nájem. V čem je problém? Jen málokterý klub si může stadion postavit ze svého (platí celosvětově).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Adam :

  aggu: Problém je v tom, když někdo tvrdí, že by se nemělo investovat do atletiky, protože by se místo toho mělo investovat do fotbalu. A to je původní tvrzení, na které jsem v první řadě reagoval. Rozuměno?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. aggu :

  Adam: Moc ne, Copolla netvrdil – neinvestujte do atletiky. Ale investujte aspoň část z toho, co do atletiky, do fotbalu. Malý rozdíl.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 19. aggu :

  http://www.atletikavitkovice.cz/index.php?page=atleticka-hala

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.