Atletická hala Vítkovice

Všechny opěrné konstrukce jsou dokončeny a montáž střešních nosníků je za půlkou. Betonují se části navazující na hlavní halu a začalo zateplování fasády již dříve dokončených částí.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Jako je to hezké ale prostor kolem OSTRAVA ARENY mi přijde trošku přeplácaný. Ta Aréna už není to co byla když byla vystavěna. Tolik přístaveb mi tu unikátnost té haly ničí.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tohle bude trochu sólo a navíc to má zajímavý vzhled. Ale ta dřívější přístavba malé haly s hotelem je tragédie. Je to taková sprostá bouda z vlnitého plechu která to tam dost degraduje.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. koudx :

  Souhlasím s tím že jsme stavbu jako je tahle potřebovali… tedy že si ji naši atleti zaslouží… ale dát kulatou trubku hned vedle krásné hranaté hokejové haly… to by se stát nemělo… ta tréninková hala mi přijde menší zlo protože aspoň respektuje určitý „dresscode“… tohle jde totálně proti němu… teď by nejlépe udělali kdyby celou OSTRAVA ARENU přikryli bílou plachtou a to včetně jejich přístaveb a nějakým způsobem to tak sjednotili… Rozhodněte sami jak vážně jsem tento nápad vznesl…

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.