Atletická hala Vítkovice

Betonování konstrukcí v zadní části je dokončeno, betonová hmota tribuny je taky hotová a začala montáž dřevěných nosníků střechy.

„Stavba by měla být dokončena k 30. listopadu, pak bude probíhat kolaudační řízení a všichni doufáme, že brzy na to také zkušební provoz haly,“ hlásí předseda SSK Vítkovice Oldřich Zvolánek aktuální novinky z probíhající výstavby.

Připomíná, že hala bude splňovat vysoké nároky nejen pro samotnou přípravu atletů, ale také pro pořádání nejrůznějších republikových závodů. „Věříme, že to bude hala jako stvořená pro rekordy. Nejen protože bude největší v republice, ale například oproti pražské hale ve Stromovce bude mít širší rádius zatáček, což by mělo atletům víc vyhovovat. Bude v ní místo pro přibližně 900 diváků a jsem přesvědčen, že si jí sportovci i příznivci atletiky oblíbí,“ dodává Oldřich Zvolánek.

zdroj informací: atletikavitkovice.cz

Související články


1 komentář

  1. Nimrod :

    Krása, už se těším!

    Thumb up 17 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.