ZŠ Komárov – rekonstrukce (vč. vestavby)

Základní škola v Komárově projde nákladnou rekonstrukcí, která kromě vestavby přinese škole také historizující vzhled. Město Opava vypsalo veřejnou zakázku na realizaci stavby.

Jedná se o celkovou rekonstrukci stávajícího objektu Základní školy v Opavě – Komárově zahrnující dispoziční úpravy objektu v 1. PP, 1. NP a 2. NP včetně vestavby učeben v půdním prostoru 3. NP (nadezdívka 3. NP, nová konstrukce krovu, střešní konstrukce a související práce), rekonstrukci vnitřních rozvodů (elektro, osvětlení, slaboproud, ústřední vytápění, zdravotechnika, akustické úpravy učeben). Součástí je rekonstrukce střechy včetně zateplení, revitalizace obvodového pláště budovy, zahrnující výměnu oken a dveří a zateplení obvodových stěn budovy včetně architektonického řešení fasády a rekonstrukce systému bleskosvodu. Součástí předmětu díla je i dodávka a instalace nového vybavení (výpočetní technika). 

Současný stav:

zdroj: zakazky.opava-city.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.