Zpřístupnění NKP Vítkovice – úprava baterie

V Dolní oblasti Vítkovice bude zpřístupněna další část koksárenské baterie.

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v revitalizaci suterénu koksovny (sanace betonových konstrukcí) včetně osazení kamerového systému a osvětlení v rámci projektu Zpřístupnění NKP Vítkovice – území koksárenské baterie, reg č. projektu CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_059/0004576. Po dokončení stavebních prací bude tento objekt zpřístupněn veřejnosti v rámci pravidelných prohlídek. Veřejná zakázka bude spolufinancována z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu po období 2014–2020, Výzva č. 52 – Revitalizace vybraných památek II.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


1 komentář

  1. HU-190-12 :

    Trochu pozdě. Tohle se mělo realizovat ještě před r. 2012, než se vše delikátně a kompletně zlikvidovalo na koksovně. Bylo by to mnohem mnohem zajímavější. Dnes je to jen torzo, které se někdo snaží oživit. Tak uvidíme, co ukáže čas.

    Thumb up 11 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.