Komentáře

  • Jiřík 11.05.2015  ●  21:34

    Zastavěné proluky značí pozitivní rozvoj města :)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Vítkovák 12.05.2015  ●  10:59

    Kdo zná historii toho „utopeného řadového domku“ zcela se vymykajícího z řady, na mapce vlevo. Kdysi se tam prodávaly Mercedesy, jindy zase rostlinky ze zahradnictví. Co tam bylo dřív, tento utopený dům nebo řada domů podél Gottwaldovy třídy?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Jan Horak 12.05.2015  ●  12:55

    Tuším, před revolucí tam bylo kovarstvi.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Danek 02.06.2015  ●  20:54

    Dnes jsem jel kolem a začíná to růst…super.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.