Základní kámen Breda & Weinstein

Obchody, služby, kulturu stravování, fitness centrum a šest sálů multikina. To Opavanům podle slibu ředitele investorské společnosti Radima Bajgara nabídne od 15. listopadu 2012 společenské centrum Breda & Weinstein.

Stavba bude zhotovená ve stylu moderní architektury podle představ architektonického studia Šafer Hájek. Urbanistické zaměření společenského centra bude respektovat prvky typické pro historické centrum města. V praxi to znamená přirozené prodloužení existujících ulic, dotvoření neúplných rezidenčních bloků a realizace vnitroblokových odpočinkových zón.

22.9.2011 na základní kámen slavnostně poklepali zástupci investora, developera, generálního dodavatele a města Opavy.

celý článek a fotky: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.