Čistička odpadních vod Branka u Opavy

Jedna z nejdůležitějších částí budovaného systému splaškové kanalizace v Hradci nad Moravicí a Brance u Opavy je kromě položení dvaadvaceti kilometrů potrubí také stavba mechanicko- biologické čistírny odpadních vod. Ta se nachází na okraji Branky ve směru na Opavu.

„Čistírna odpadních vod je již téměř dokončená a momentálně probíhá montáž technologií. Současně se dokončuje jímka a sběrná nádrž pro síran,“ popsala stavbu Kotačková. Jak doplnila, před dokončením je také provozní budova, kde bude kancelář a sociální zázemí pro pracovníky a obsluhu.

Veškeré práce na stavbě kanalizačního systému by měly být dokončeny do konce března příštího roku.

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.