Vývojové centrum Roper Engineering

Fotky dokončené rezivějící fasády, která ovšem v sousedství sběrny trochu zaniká. Dále pokračují práce na okolí budovy i v interiéru.

Související články


Komentáře

 1. David :

  Scheisse…Rat-Style Tuning.
  Co s tou rezavou fasádou hodlají dělat dál…bezbarvý lak??

  Thumb up  Thumb down
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  David: to je bezudrzbova fasada, se kterou se naopak nedela nic, rovnomerne zrezne a tim je hotovo. rsp. netreba natirat/umyvat apod.

  Thumb up  Thumb down
 3. Martin [msstavby.cz] :

  David: +- http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/COR-TEN-material-budoucnosti/

  Thumb up  Thumb down
 4. David :

  Hynek [msstavby.cz]: A tááák…pokud je to výrobek Rautaruukki, pak OK. Uvažoval jsem, zda to není nějaký sendvič…jako je např. hliníkový Alucobond, Dibond…atd. Tohle je ocel se schopností jakési samovolné pasivace.

  Thumb up  Thumb down
 5. Repa :

  David: Ano jedná se o výrobek společnosti Ruukki. Tento je konkrétně Lamella Corten 30. Lamely jsou uchyceny na roštu, který je připevněn na sendvičové panely s jádrem z minerální vlny v úpravě Energy o tloušťce 160mm. Časem to chytne pořádnou patinu a bude to skvěle vypadat. Další stavba, kde byl použit Corten od Ruukki je například Hranipex Komorovice a v současné době finišuje stavba hotelu a Casina v Olomouci na ulici Ostravská.
  Hranipex

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.