Výstavba FEI zachycena na resnap.it

Díky službě resnap.it je možno podívat, jak rostla stavba budovy FEI – VŠB v Porubě. Na webu najdete ve stejném formátu i Science and Technology Center nebo výstavbu IT4I..

zdroj: resnap.it

Související články


Komentáře

 1. Dančí. :

  Jedna z nejlepších moderních staveb v Ostravě. Možná i úplně nejhezčí

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Miv :

  Ano, ano. Taky se mi velmi libí. Je tak krásná, že se do ní možná ani nikdy nikdo nenastěhuje. Mohli bychom z ní udělat zkanzen do kterého bude zákaz vstupu. Bude se jednat o zkanzen, kde budoucím generacím ukážeme, jak fungoval dnešní kocourkov.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. kulík :

  Jakto že se do ní nikdo nenastěhuje ??
  Slyšel jsem něco o tom že mají problém s rozpočtem a nemají ani na nábytek, ale myslel jsem že je to jen pomluva

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Miv :

  Je to jen pomluva. Nábytek není, protože se nedaří zrealizovat výběrové řízení. Ve výběrovém řízení zůstala pouze jedna firma a zbytek byl vyřazen pro různé pochybení v návrhu. Vyřazené firmy to napadly a ÚHOS konstatoval hlavní pochybení na straně školy, resp. výběrové komise. Vyřazené firmy se do tendru vrátily s tím, že chyby mohou opravit. V dalším kroku byla za vítěze vybrána firma, která původně v tendru zůstala jako jediná a dá se očekávat další napadení výsledku a opětovné posouzení třetí stranou.

  Netuším jak dlouho to může trvat, ale je to scénář, za který by se nemusel stydět ani Kafka. Budova stojí vlastně už přes rok, ale je prázdná a možná to tak ještě nějakou dobu zůstane.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Miv: No je to zajimave to co pisete, ale budove to na krase nebubira nic, a jedine co k tomu mohu rict ze je vice takovych budov.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Miv :

  @Tomas T.: jak jsem psal, taky se mi líbí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.