Modernizace hotelu Vista

Jedná se o výměnu oken, opravu fasády a její nový nátěr. Neprovádí se sice kompletní zateplení jako u vedlejšího hotelu Areál, ale pouze vylepšuje vzhled.

Související články


Komentáře

 1. via :

  Je to celkem dobré, jednoduché, ale nešokuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Jak to vlastně s tím hotelem Vista je, nevíte někdo? Viděl jsem reklamy na taxících, mají tam hogofogo restauraci, která se vždy účastní různých kulinářských akcí, ale na fotkách mi to přijde jako hezčí panelák? Není to tedy i nějaká dlouhodobá ubytovna? Ceny tam jsou relativně vyšší na to, aby tomu tak bylo…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Summerboy: Co pleteš dohromady kvalitu restaurace a vzhled budovy? To nemá spolu souvislost :-D Vista je hotel, ubytovna i rezidence pro studenty. :-) A jinak vyšší ceny nevadí, on to stejně stát obyvatelům přece zacáluje skrz sociální dávky :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Summerboy :

  aldik: Kvalita restaurace může a nemusí odpovídat vzhledu budovy. Já jsem toho názoru, že tam jistá souvislost bývá. Proto se ptám – to zaprvé. Zadruhé Vás neznám, takže o tykání nestojím. A zatřetí, nerozumím té Vaší větě o sociálních dávkách? Co pletete dohromady sociální dávky s hotelem a restaurací?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  smarja, tady se to vyostruje, fakt si nemuzete i pres treba rozdilne nazory tykat? :) dyt tu spolu diskutujete skoro dva roky..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.