Visuté galerie – postup prací

Probíhá zvyšování nábřežní zdi a příprava na betonáž samotných galerií.

Došlo k tomu, že nám byly doručeny fotky staveb okolo Ostravice od čtenáře zrovna ten den, kdy jsem pořídil i vlastní fotky. Proto byly všechny promíchány a následně roztříděny do několika samostatných článků, aby jsme mohli ukázat záběry z více úhlů.

Za fotky od čtenáře děkujeme.

Související články


Komentáře

 1. Rumcajz :

  Nic proti tomu co se děje kolem Ostravice nemám, ale tohle už je fakt totální pítchovina :/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia :

  Tuhle stavbu bych si dokázal představit jinde. Aby to tady mělo nějaký význam tak budou muset v budově soudu vybudovat minimálně restauraci a kavárnu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Rumcajz: A proč ? Architektura a hlavně architektura v urbanismu není výhradně o praktičnosti :o).

  Mohli galerii posunou více ke Komorní Scéně Aréna. V průběhu kulturních akcí, by tam zastávka byla fajn.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Notorickým stěžovatelům a odmítačům se prostě nikdy nezadvěčí nikdo :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  acdlcia: A kde by jste si ji dokazal predstavit?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  acdlcia: Nevim proc zrovna kavarnu v budove soudu. tento rok se otevrely hned 3 kavarny vedle sebe u sykorova mostu, tak jsem zvedav jestli se uzivi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia :

  Tomas T.: Potřebujete přece něco co přitáhne lidi a soud zrovna moc kultury nevytváří.
  A dokázal bych si ji představit někde na druhé straně Sýkorova mostu. Až bude stát rezidence U řeky a bude hotová parková úprava černé louky tak se tam bude chodit procházet mnohem víc lidí než někde k soudu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia: to si nemyslim. novostavbova rezidence typicky vypada tak, ze majitel bytu zajede autem do podzemni garaze a nikdo se v okoli nepohybuje (max pejskari, kterych v tehle typech staveni taky neni zrovna moc). Tze tam z vetsiny litaji akorat lidi, co cekaji na bus do havirova nebo kam to..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  Hynek [msstavby.cz]: Na bus se tam uz dlouho chodit nebude, protoze ty linky prijdou premistit na hranecnik.
  Rezidence ma v prizemi naplanovany garaze, takze tam se rozhodne dat sedet nebude.
  A kdyz si vemu druhou stranu sykoraku a umisteni galerie…. misto by to bylo lepsi, mozna ze se to tam nekdy bude delat, protoze vlastne koncertni sin by mela byt uplne na nabrezi. Jedine co mi v teto lokalite vadi je vlastne ze podel toho nabrezi jezdi veskera doprava ze sykoraku mimo MHD , coz neni vubec prijemne pro prochazku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Summerboy :

  @Tomas T.: Caffé Trieste prosperuje, La Cantina taky. Pizza 2 Go (vedle bulharského národního klubu) skončila stejně rychle jako začala – vysoký nájem a málo zákazníků, protože měli divnou nabídku, interiér sice barevný, ale vypadal, že to tam ještě dodělávají (a ono to už zatím bylo prý hotové), neútulné a studené. Takže tam je teď zavřeno.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Tomas T.: V přízemí obchodní prostory. Parkování v podzemí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.