Vícegenerační domy Hrabová

Stavba pokračuje a do zimy je potřeba ještě zateplit. Velká škoda je že dnes už stavitelé neumí pracovat s daným terénem a proto kolem stavby roste opěrná zeď a celý pozemek se tak zvedne více jak o metr nad okolní terén.

Související články


Komentáře

 1. Petr S. :

  Pro tebe škoda, ale pro ně v této oblasti nutnost – kdo je výše, vyhrává.
  Daná lokalita je bývalými hrabovskými rybníky a jak je známo, stavět v rybníce se nakonec jednou vždy vymstí – vytrvalé deště zvýší spodní vody prvně v tomto místě.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Emanuell :

  Ahoj,
  Kdo zná daný pozemek a ví jak vypadal před zahájením stavby ví, kolik v něm je vody. I dnes když zaprší valí od cesty veškerá voda k domu, tak snad i místní genialita uzná, že úprava terénu a posazení domu nad silnici byla jasná volba. Investor nestaví za těmi vraty bazén, ale garáž a tam je voda i spodní poněkud nežádoucí.
  A k dnešní práci doporučím ti podívat se na původní dům vedle jak pracoval s terénem stojí na soklu, který je stejně vysoký jako základy zde…
  Nechápu co má autor proti polystyrenu když se s ním počítá od začátku do vzhledu novostavby.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. Emanuell :

  Koukám že genialita nakonec nemá ani koule odpovědět. Co že by udělala lépe.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Emanuell: Na výlevy různých tollů a trotlů normálně neodpovídám ale dnes udělám vyjímku. Ad 1 když vy urážíte mě tak já můžu urážet vás. Ad 2 můžete mi říct kde píšu něco proti polystyrenu? Ad 3 my máme taky stavbu ve svahu a ten terén rozhodně nebudeme srovnávat jak je dneska zvykem. Pak je všude spousta opěrných zdí a jiných zákopů nebo valů. Dům může přirozeně kaskádovitě kopírovat terén a vypadá to mnohem lépe. Ad 4 vím že nejste ten původní Emanuell a snažíte se jen prudit takže tato odpověď je určena vám (zlostnik@polednice.cz 46.231.78.136).

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.