Věžové domy, Ostrava-Poruba

Investor projektu věžových bytových domů v Ostravě-Porubě zažádal stavební úřad o zastavení územního řízení.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. vojta :

  Všiml jsem si ve fb skupině Ostrava nelibosti občanů k téhle stavbě, že kvůli ní zmizí kus parku. Sakra lidi, vítejme tady ty investory už konečně s otevřenou náručí, jinak se nikam neposuneme, a vždy budeme zaostávat.

  Thumb up 35 Thumb down 6
 2. thrpst :

  Tak to bylo rychlé.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. aggu :

  thrpst: Obvykle k tomu dochází pokud investor chce něco změnit v dokumentaci.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 4. Adam :

  vojta: Jakého parku? Tam žádný park není. Začala s tím „petice“ proti VTPO na louce u myslivny, pak „petice“ proti tramvajové trati na osmý obvod, a teď už to bude dělat úplně každý – něco se nelíbí, hned si někdo stěžuje na kácení jednoho stromu.

  Thumb up 20 Thumb down 2
 5. adamous :

  Nekteri (a bude jich hodne) by to tady nejradsi zakonzervovali na vecne casy … vsak nam to tady tahle staci, zajdeme si po sichte na 5 dvanactek do hospody a hlavne at nam tady nikdo nenici tu nasi krasnou Ostravenku … to se potom nelze divit, ze tady vsechno takhle trva

  Thumb up 27 Thumb down 2
 6. Honza :

  adamous: Nejhorší za mě je, že se to přenáší i na mladé lidi. Ne, že by zrovna vytvářeli petice nebo tak, ale většinou spíš vidím, že souhlasí se starší generací: proč by se měl rušit trávník, proč by se měly kácet stromy, proč by se měly stavět nové domy…

  Thumb up 14 Thumb down 3
 7. Medchee :

  Škoda, doufám, že ten projekt v budoucnu oživne … stejně jako tramvaj na osmák …

  Thumb up 19 Thumb down 2
 8. Jája :

  Že malé s.r.o. se základním kapitálem 100 tisíc postaví věžové domy, v tohle nemohl doufat ani největší optimista :-D.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 9. Ros :

  Jája: Pokud se v tom nevyznáte tak raději nic nepište. Developer na každý projek zakládá SPJ (samostaná právní jednotka) vyžadují to banky a lépe se pak celý proces zpracovává. Rozdíl mezi základním kapitálem a vlastními finančními zdroji společnosti se studují již v první ročníku střední ekonomické školy. Takže raději se vyjadřujte pouze k tomu a opatrně, čemu opravdu rozumíte. Jinak budete vypadat jak Jája. :)

  Thumb up 6 Thumb down 2
 10. donc :

  Jen si vemte pole nad myslivnou,jak je to nevlídné místo a řeči ekononců,co trapně píší o zničení lesa při výstavbě rozšíření VTPO. Raději zastavět, jak závistivci tvrdí pro bohaté, rodinnými domy !!! Alespoň to místo by ožilo !!! I myslivna by změnila vzhled z kůlny na restauraci u lesa.

  Thumb up 2 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.