Uzavírka mostů k D1 v Ostravě-Přívoze

Ode dneška není možno v úseku od ulice Mariánskohorské k dálnici D1 použít mosty přivaděče Ostravě Přívozu. Jsou v havarijním stavu a budou se sto dní opravovat.

V pondělí ráno budou oba mosty zcela uzavřeny pro veškerou dopravu a začne se pracovat na samotném odstranění havarijního stavu obou mostů,“ potvrdil Petr Havránek z tiskového oddělení ostravského magistrátu s tím, že doprava pro všechna vozidla bude svedena na silnici II/ 647 (ulice Mariánskohorská), silnici II/470 (Severní spoj) a na dálnici D1. Cena oprav je 48,750 milionu korun bez DPH, plánovaná délka oprav je zhruba sto dní.

mosty-objizdka_galerie-980

zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Mosty na dálničním přivaděči v Ostravě se opravují. Sto dní budou zavřené“ na idnes.cz: http://goo.gl/Jq9gNN

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Rado :

  Nejlepší řešení popsal bývalý ministr Žák, zbourat a postavit znovu, protože úsek od Bohumína po Svinov je jedna velká ostuda a vizitka českého stavitelství. A na Eurovii a podobné firmy by mohlo platit jediné, přijmout takový zákon, kdy v případě, že vede zhotovitel díla spor se státem, tak je automaticky vyřazen ze všech výběrových řízení a nesmí se zúčastnit stavby ani jako subdodavatel, protože jinak to v našem státě asi nejde. Za šlendrián platíme velké peníze a všichni se tváří, že je to de facto normální. Taktéž nevím, proč když si kupuji dálniční známku, musím na českých dálnicích trpět 100 km rychlosti a nižší.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 3. jirka :

  ja bych rozhodně strhl oba mosty a postavil nové,ale asy byto stalo trochu víc,take zaleží jaky jetam problém.

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.