Uzavírka 28.října a objížďka u Karoliny

Od 1.června bude do konce září 2012 platit úplná uzávěra v ulici 28.října mezi křižovatkami s Poděbradovou a Nádražní ulicí. Od 28.července do 17.srpna budou mít zákaz vjezdu i tramvaje a budou nahrazeny autobusy.

Objízdné trasy vedou kolem OC Forum pod Frýdlatskými mosty po nově budované Porážkové ulici. Z a na Bohumínskou ulici pojedete po trase za Trojhalím a z centra směr Poruba je třeba se dostat na Poděbradovu ulici.

zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Dobře naplánované :-D D1 jen v jednom pruhu, Svinov jen směrem z centra, spodek svinova rozkopán, a ted toto. Má to snad jen jednu pozitivní věc, konečně se v Ostravě dělá infrastruktura ale za jakou cenu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Jiřík: nabizi se odpoved: 82 milionu, ale vim, ze to jsi nechtel slyset (ale cislo za zastavku je to pekne)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Kubaiss :

  Hynek [msstavby.cz]: tam se překládají koleje atd. Tak zase to není nereálná cena…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Balde :

  Kubaiss: a daji se tam samozřejmě nové :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Je vždy nákladnější, financovat rekonstrukci, než novostavbu. U tohoto projektu musíte odstranit vrstvy vozovky, přesunout sítě ( popř. udělat nové ), koleje ( proč né nové nebudu je po 5 letech měnit, rovnou to udělám při jedné akci ) a znova vozovku postavit. Není to jen tak ..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia :

  Při této hustotě dopravy bude odbočení vlevo z ulice Švabinského na Poděbradovu a rovněž vlevo z Hollarovy na Poděbradovu nadlidský výkon. Ono i normálně to není žádný med. Řidiči si budou muset na cestu centrem přibalit pořádné nervy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  martin [msstavby.cz], Kubaiss: ja vim, nemyslim to zle

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. LP :

  acdlcia: švabinského je nově hlavní, tam problém nebude… A na Nádražní to taky nebude takový problém, vzhledem k tomu, že od Ostravice toho moc nepojede a v opačném směru taky ne… Bude rychlejší jezdit po Poděbradově

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Nimrod :

  LP: Přesně tak, anvíc už by to tam mělo být řízeno semafory. Na průjezd Svinovem si řidiči zvykli taky velmi rychle, žádné katastrofické scénáře naplněny nebyly, lidi budou chvilku brblat, ale pak si cestu najdou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. thrpst :

  Souhlasim s mrtvy.kenny 82 mil se zda dost hodne, mozna az moc. Uvidime co za tu cenu predvedou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Tomas T. :

  No tak je to dost, ale chapu ze je tam velke mnozstvi uprav. Kanalizace a inzenyrske site, chodniky, zastavka, cesta, koleje + troleje, svetelna krizovatka, nebo vlastne dve svetelne. A to si teď neuvědomuji jestli se nebudou muset dávat i nové výhybky. Tím že se vše posouvá tak je to vlastně cena za demolici a následnou novostavbu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. acdlcia :

  LP: O odbočení na Nádražní jsem nepsal ani slovo. Ze Švabinského doleva na Poděbradovu určitě není hlavní. Pokud vím tak hlavní je doprava směrem k 28. října. A jde hlavně o to že autům co budou chtít odbočit vlevo ze Švabinského na Poděbradovu budou vadit auta které pojedou vlevo z Hollarovy a samozřejmě i opačně budou vadit autům z Hollarovy auta ze Švabinského.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Nimrod :

  Koukám, že tato stavba se moc nesleduje, přitom je v plném proudu – redaktoři, hoďte sem nějaké fotky jestli půjdete kolem! Moc ttam nejzdím, tak by mě zajímalo, jak si řidiči poradili s objížďkami a jestli se tvoří kolony. Nebo zdaj e to snesitelné. Ale myslím, že kolaps nenastal, takže je to v klidu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Tomas T. :

  Jezdim kolem kazdy den tramvaji a z tramvaje to vypada ze tam zadny kolaps neni. Ale sami ridici to asi posoudi lepe….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  tak na tom vlastnim miste asi zadny kolaps nebude, imho to bude plynulejsi nez se semaforama, ale jak to rano vypada na vjezd na podebradku, netusim, ale rano tam kvuli fotce nepujdu.. se mrkni rano na kameru, pokud pojede:

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Summerboy :

  Super pohled, díky!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Konec tramvajové výluky na Karolině“ na ostrava.cz: http://goo.gl/puKWX

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.