URBANITY CAMPUS Bruntál získal povolení

URBANITY park v Bruntále získal povolení k výstavbě. Informovala o tom na svém facebookovém profilu regionální rozvojová agentura.

Developer URBANITY získal stavební povolení na nový průmyslový kampus v Bruntále. Tento projekt přinese nejen moderní výrobní haly s jedinečnou architekturou, která respektuje místní prostředí, ale také nové pracovní příležitosti pro místní obyvatele. Areál bude postaven na místě dnešního brownfieldu mezi výpadovkami na Opavu a Krnov.

Investice se bude pohybovat v řádech miliard korun, přičemž projekt by měl být dokončen do tří let.

pramen: FB MSID – regionální rozvojová agentura

Související články

Komentáře

  • Borek 24.07.2024  ●  18:16

    Proc jinde jdou stavet celkem „pekne“ haly, a v Ove tuctove krabice…

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 25.07.2024  ●  08:35

    Borek: Držím projektu palce, snad se povede. Logistický areál P3 v Ostravě-Vítkovicích měl třeba původně mít i dřevěné fasády… https://www.msstavby.cz/p3-ostrava-central-foto-z-vystavby-30-11-2021/

    Dopadlo to jako tuctovka. https://www.msstavby.cz/p3-ostrava-central-foto-z-vystavby-4-30-09-2022/

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 2
  • Petr Rumpertesz 26.07.2024  ●  16:07

    Skvělá zpráva. Bruntál je při mě osobní srdeční záležitost.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Borec 29.07.2024  ●  08:34

    msstavby.cz: A proc to dopadlo jak to dopadlo a vypada jak to vypada, nikdo neresi…skoda, neni to moc hezky pohled.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.