Úprava prostoru u FÚ Ostrava-Jih

Aneb červenobílého zábradlí není nikdy dost.

Před časem jsme zde psali že okolí OC „Železňák“ se změní, ale to jsme opravdu netušili jak.

Související články


Komentáře

 1. oko :

  Jak tudy člověk často chodí, tak mu ani nepřijde, jak to je vlastně škaredé a rozbité :)
  Chtělo by to revitalizaci.
  Jinak jsem ale někde slyšel, že rekonstrukce nebude, že se to má celé zasypávat…co je na tom pravdy netuším…

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Adamous :

  Vidim, ze ta nakaza se siri po cele Ostrave, neco podobne hnusneho vymysleli pri vstupu na Most Cs. Armady z Chalupnikovy ulice.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. FM :

  To fakt ne tohleto :-D fakt nevidím důvod proč by to mělo být červenobílé

  Thumb up 9 Thumb down 0
 4. emmm :

  Nevím, jestli mám brečet, nebo zvracet. Jako mor…

  Thumb up 9 Thumb down 1
 5. rasta :

  ty lidi už fakt nemaj soudnost :(

  Thumb up 6 Thumb down 2
 6. Petr :

  vám nedošlo že tyto nádhery dělá určitě nějaký slávista jen aby vás nasral :D

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Petr :

  to vám ještě nedošlo, že tohle dělá naschvál určitě nějaký slávista jen aby vás nasral? :D

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. Jp :

  To je na blití tohle… Jih je, co se týká veřejného prostoru, peklo. Za 20 let, co to vnímám, je to pořád stejne tragické. Pokazde kdyz ma clovek pocit, ze divnejsi to byt nemuze, tak prekvapi necim, co by nikdo necekal.

  Thumb up 14 Thumb down 0
 9. 123@122.com :

  Slavie!

  Thumb up 7 Thumb down 0
 10. Přemek :

  oko: V posledních Jižních listech bylo, že bude kompletní revitalizace podchodu v příštím roce (teď probíhá projektová příprava), zaspat a udělat přechod pro chodce (i se semafory) jim zamítli správci komunikace a taky to nedoporučilo PČR, cesta má dva pruhy + tramvaje, je silně využívána, nebylo by to prý nezpečné. Asi by se to dalo někde najít na webu Jihu

  Thumb up 3 Thumb down 1
 11. JohnnyKrabák :

  Přemek: Ještě že tak. Jinde se podchody/nadchody budují, tady by chtěli zasypávat, aby se nemuseli starat. Ale dopravní situace je jim u zádele.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 12. FM :

  Ostudná místa podle idnes.cz

  https://ostrava.idnes.cz/ostudna-mista-ostrava-modni-dum-ostravica-odpadky-zastavka-hruzy-1cs-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180612_232414_ostrava-zpravy_jog

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. Danek :

  FM: Já jsem zase zděšen.Co to jsou to za luzy v parlamentu(piráti, STAN,ODS,KDU,ČSSD..ti tam zřejmě s takovou za 4roky nebudou),….Vubec zpětně nechápu, kdo tyto šilené strany volí. Konečně po dlouhých časech kdy lidé, starostové volají po tom aby se příspěvky snižili na rozumnou uroven…tak místo aby to jednomyslně schválili dělají problémy.https://zpravy.idnes.cz/davky-na-bydleni-omezeni-prispevek-doplatekvlada-snemovna-mimoradna-schuze-1vi-/domaci.aspx?c=A180613_234031_domaci_kop

  Thumb up 2 Thumb down 6
 14. aggu :

  Já jako obyvatel South Side zděšen nejsem. Tohle je typické řešení Homo sapiens Rykala. Dokud město budou řídit tyhle individua, budeme se potkávat s takovými perlami. V městě není autorita, která by podobným talentům výslovně zakázala sahat na veřejný prostor, když nejsou zjevně s to ani posekat trávu, opravit cestu, udržovat stromy a keře nebo postavit správně chodník.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 15. Mirousek :

  Radní Rykala nežije totiž na Jihu, již delší dobu si válí špeky ve rodinné vilce Ostravě Lhotce. Asi hodně dřel v parlamentu a dalších funkcích :o)))))… Ostrava Jih je pro něj jen hodně výhodný elektorát..

  Thumb up 2 Thumb down 0
 16. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Opět se příspěvek netýká tématu článku.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 17. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: To je sice pravda.Bohuzel se to tyka vsech obcanu v mskraji i v Cr…a lide by si meli uvedomit,ze ve volbach volili takove strany ktere podporuji obchod s chudobou..a priste by jim hlas nemeli davat…uprime je tisickrat dulezitejsi nez slavist.zabradli na jihu.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 18. Mirousek :

  Bez urážky, ale jak se netýká tématu? Týká se jako jediná konkrétně. Kdo je zadavatel? Stát. Kdo konkrétně tuto šaškarnu s touto predraženou investicí řídil? Nějaký radní. Někdo tu píše nějaké strany. Řekněme jméno!!! Kdo sedí v radě? Starosta je jenom kašpárek Rykaly, to už ví kdejaký občan jihu. Takže když chceme ukazovat na blbosti tak řekněme kdo je ten zodpovědný.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 19. Hrdy Ostravak :

  To cerveno-bile zabradli nevymysli ani Severo-Korejci. Opravdu stale Ostravu vedou vecne zkorumpovani postbolsevici a kryptokomunisti? Dozajista. Kdyz jsem tady psal, jak pozitivne se vyviji verejny prostor a citlive a krasne skloubeni moderni architektury s tou starou v Opave, tak mi zdejsi grazlove nadavali skorem do pedofilu. Ostravaci jsou nepoucitelni a vecne zaslepeni primitvni omezenci. Tedy vetsina z nich. Zadny pozitivni vyvoj tohoto mesta jiz zel necekam.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 20. aggu :

  LOL

  Thumb up 0 Thumb down 1
 21. Jp :

  A mezitím… Ostravak zve na guláš a cukrovou vatu do Běláku, nabídka, která se neodmítá ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. Jp :

  A mezitím… Ostravak zve na guláš a cukrovou vatu do Běláku, nabídka, která se neodmítá ? http://www.ostravak.cz/ostravak-na-radnicich/statutarni-mesto-ostrava/clanky/mumraj-a-cirkus-trochu-jinak.html

  Thumb up 2 Thumb down 0
 23. Rýša :

  Danek: Zapomněl jsi ale vyjmenovat ty nejšílenější strany: komunisty, okamurovce a babišovce. :-) To taky nechápu, že lidé se nechají oblbnout a ty to 3 strany volí…

  Thumb up 6 Thumb down 5
 24. Radek :

  Já když jel po dálnici do OV tak jsem viděl el stožáry červeno bílé takže vymisl to zřejmě jihu není podstatě pro ně je levnější modrá barva která je na mostech

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Ernie :

  Radek:
  Ty červenobílé stožáry u dálnic jsou kvůli leteckým záchranným složkám při nehodách a možným případným přistáním letadel. Jaký účel má tato kombinace barev plnit u zábradlí podchodů, to netuším. Asi z toho důvodu, že se v Ostravě více chlastá, tak aby si ožralci nepletli zábradlí s kolejnicema :-)

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.