Rekonstrukce Domu služeb v Hrabůvce

Tubus výtahu už se rýsuje, schody jsou znovu přebarvovány a byla položena nová dlažba na terasách v patře.

Související články


Komentáře

 1. Mx :

  Moc hezké. Mám rád návrat do dětství v 80. letech, ktere jsem na hlubiňáku prožil :-) :-) :-). Nic se teď totiž nezměnilo :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. kadak :

  Mx:

  No a? Však cajk ne? Co bys tam chtěl měnit?

  Thumb up 2 Thumb down 2
 3. aldik :

  Doteď nechápu proč nikoho nenapadlo ten výtah (či možná napadlo, ale neudělali to) tam dát už mnohem spíš, všichni jen brali nájem, ale investice prd, ani blbý výtah aby se do patra dostali všichni. A za minulého režimu na to nemysleli už vůbec :D

  Thumb up 1 Thumb down 5
 4. Pavel :

  Nejsem z Hrabůvky, ale řekněte mi, když člověk „musí“, najde tam veřejné WC? Anebo se bude chodit právě do výtahu? I homelessáci chtějí mít při tom soukromí, sucho a teplo …

  Thumb up 8 Thumb down 5
 5. aggu :

  Těžko komentovat tuhle Rykalovu třešničku na dortu (rozuměj blbinku, kterou nikdo nezvládne udržovat), když celý areál je po rekonstrukci v naprosto stejném stavu jako před ní. A to ve stavu tristním. Už z dálky smrdí depresí. A z back yardu zase chaosem, který se minulé radnici podařilo skvěle utvrdit. Kdo se chce podívat, jak vypadá veřejný prostor na způsob ruského maloměsta, má možnost.

  Thumb up 3 Thumb down 4
 6. aldik :

  Pavel: Veřejné WC je v podchodě u Polikliniky, spravuje ho obvod a snad je i bezplatné. A nebo pak záchody v poliklinice.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Zároveň tam dost nevybíravým způsobem kopou přívod z rozvodny do podružného rozvaděče. Myslím že rozbít okraj toho květináče nebylo nutné.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.