U Tiskárny 7

Rekonstrukcí objektu v Ostravě-Přívoze by mělo vzniknout 26 nových bytů.

Projekt Bytový dům u Tiskárny nabízí přestavbu stávajícího historického objektu v němž vznikne nových 26 bytových jednotek, v rozmanitých velikostech od 1kk do 3kk . Projekt má vydáno pravomocné stavební povolení. Financování projektu zajištěno schváleným bankovním úvěrem. Další možností je čerpání dotací z programu IROP nebo dotace od MMO na revitalizaci památkově chráněné fasády. Předpokládaná doba rekonstrukce 10 až 12 měsíců. Projekt se může prodávat jako podíl v obchodní firmě nebo nemovitost dle domluvy s prodávajícím. Jejich pomoc a součinnost při dalších fázích realizace projektu je možná.

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Jann :

  Tleskám a držím palce, ať to vyjde, včetně opravy poškozené fasády.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. Crazym :

  Jann: Já bych s tím tleskáním trochu posečkal :-)
  Z ulice je ten barák díky historickému vzhledu super, poloha hrozná, stav katastrofický, mapy mají trochu novější foto http://screenshot.cz/88CAQ/ a kdyby ho někdo dal do kupy, tak to samozřejmě za ten potlesk stojí ale…
  26 bytových jednotek znamená, že většina bude nasáčkována do toho „moderního“ vnitrobloku a ten je nejen děsná králíkárna ale má ještě katastrofičtější polohu http://screenshot.cz/OT0DO/ bez dobrého přístupu a s nulovým výhledem http://screenshot.cz/WUZ0V/ a díky neexistence druhé strany bloku přiléhá k Mariánskohorské http://screenshot.cz/II0SO/ a to všichni víme co to znamená.
  Taky ač neznám normy, tak na 26 bytů by měl být nějaký počet parkovacích stání, tak jsem zvědav jak to mají ošéfované když už má projekt vydané stavební povolení. Sami opět víme kolik různých projektů v centru narazilo právě na tomhle a najednou to jde.
  Každopádně bych to viděl nejen na problematické místo na bydlení ale i na problematickou investici. Jako místo na bydlení by to dávalo smysl jen jako dočasné takže smysl by to melo pouze za velmi výhodných cenových podmínek nebo jako levnější investice do nájemního bytu pro studenty či skupinu obyvatel co jim na to stát přispívá. Nezavrhoval bych to ale znám naše podnikatelské prostředí, sám jsem zvědav jak to dopadne a třeba to bude počátek něčeho co nastartuje oživení toho místa a otočí směr kam se ubírá ale jak víme jedna vlaštovka jaro nedělá.
  Mmch, kamarád má na vedlejší Chopinově ulici takový malý nouzový byt pronajatý v rámci práce a sám už bydlí pod Beskydami a na ulici tam skoro nemůžete nechat auto, měl už ho x-krát vybrané :-(

  Thumb up 3 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.