Tržnice Černá louka

Za půl roku od posledního focení není „stavba“ stále dokončena. Profily pod střechou zůstaly natřené jen základovkou a na ostatní konstrukce ji nejspíš nepoužili vůbec. Kvalita nátěru je přímo tragická a od země už to začalo hnít.

Související články


Komentáře

 1. M&M :

  Já myslím, že to je jednoznačný vítěz Největší veřejný průser 2016 :( Nechcete založit podobnou soutěž? Bylo by dobré poukazovat na to, že veřejnost si takovou věc všímá a doufám, že neodpouští.

  Thumb up 38 Thumb down 1
 2. Jiřík :

  Stavba se sama rozhodla, že tam nechce být a raději se rozpadne ! :)

  Thumb up 28 Thumb down 0
 3. aggu :

  Burdovo panoptikum. Za podpory novinářů (pochopitelné) a politiků (nepochopitelné). Jeho další zářez je „Muzeum“ „záhad“ na „hradě“.
  Takoví jako on, Janáčková, Vltavský, Svozil, Rykala,… mají utvářet město?

  Thumb up 10 Thumb down 0
 4. dolil :

  Kdo to převzal? Není problém, ať to uhradí ze svého.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Hele a provozuje se tam aspoň nějaká činnost? Protože já ačkoliv to mám cca 200 metrů od baráku tam nikdy nic neviděl ale možná je to tím, že ráno kdy by tam zřejmě mohli nějací trhovci být já málokdy vstanu a navíc je to tak nějak mimo směr mých odchodů z baráku, protože tím směrem nic není a autem tou jednosměrkou projíždím sporadicky :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. marie :

  Crazym:
  Provozuje. Před 14ti dny jsem se tamtudy protáhla kolem deváté dopoledne. Pár stánkařů, pár zákazníků. Celkově nic moc. Šla jsem od tramvaje a ta úúúúúúžasná struska mě fakt dostala. Naštěstí nenosím podpatky, jinak by byly boty na odpis :-(

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. Ales :

  Ostuda.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. rasta :

  Macuro ty to vidíš?! To opravdu nemá na magistrátu nikdo koule na to už konečně zatočit s takovým amatérismem??? Napříč každým obvodem v Ostravě se najde několik osob, kteří několik let navzdory různým politickým uskupením odvádějí naprosto mizernou práci a plýtvají veřejnými penězi. Pak jsou ti novější – dosazení nebo rádoby moci chtiví, kteří tomu absolutně, ale absolutně nerozumí. Kam myslíte, že se tak město někdy posune? Odpověď je jednoduchá – nikam!!! Protože u takových prkotin jako jsou voliéry pana Burdy to začíná a projekty na zástavbu proluk v Centru města a třeba Skeletem to končí. Už si konečně vysuňte tu hlavu z řitních otvorů a začněte dělat pro město zásadní a městotvorné kroky a ne jen vaše populistické uhlazovačky, které se nehodí ani do Ulanbátáru. Hlavní architekt ať složí funkci a pozastaví své členství v komoře. Je to smutné, ale je to tak. Chováte se jako břídilové, od kterých nevzešlo ještě nic pořádně dotaženého do konce a privátním investorům hážete klacky pod nohy.

  Thumb up 27 Thumb down 0
 9. Rýša :

  rasta: Macura nevidí, neslyší a když je nějaká negativní reakce – třeba otázka proč MOaP blokuje v centru nové stavby, tak odpovídá, že je vše v pořádku. Prostě politik sdružení ANO – bude líp – ale do vlastních kapes. Nechápu, jak někdo může ty babišovce volit a že stále mají takové preference.

  Thumb up 9 Thumb down 4
 10. aggu :

  Rýša: Máš to v oboru kdo, kde trochu pomotané. Macura neřídí MOaP.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 11. Rýša :

  Nepsal jsem, jestli řídí nebo neřídí, ale na otázky typu proč se nestaví v centru odpovídal, že je vše v pořádku. Nechce se mi to ale dohledat, i když to zase není tak dlouho. Dokonce si myslím, i když ne zcela jistě, že tu otázku na stavby v centru mu dával ze zdejších diskuzí známý Danek.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 12. rasta :

  Rýša:To by bylo moc jednoduché svést všechno na primátora. Musíš jít po té hierarchii trošku níže. V tomhle je namočený kdejaký referent z investičního, stavebního odboru, vedoucí odboru atd. A nad nimi sedí pak podobné modely jako je Semerák, Riger, Babinec. Třeba i pan Pražák, který si tam hřeje zádel již mnoho let.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 13. Ales :

  Ikdyz zrovna dneska tam bylo celkem plno…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Hrdy Ostravak :

  Tato provokativni moderni stavba Cyrlia Vltavskeho prekona vehlasem Eifelovku. Verte nebo ne.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 15. Summerboy :

  Jiřík: Jiriku, to jsi vystihl presne :-D! Kez by to tak bylo a stavba se po rozpadnuti i sama odvezla a postavila za sebe nejakou novou a kvalitni :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. marie :

  Lidová tvořivost pokračuje!!! Šla jsem kolem zhruba kolem 14,30 a nestačila jsem se divit!
  Parta čtyř (zřejmě) důchodců stávající „stavbu“ doplňovala o „konstrukci“ protažení stříšky. Čili někomu konečně došlo, že nakupujícím kape za krk.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.