Tovární 386

Aktuální fotografie dokončené rekonstrukce objektu MŠ na ulici Tovární ve Studénce.

Předmětem veřejné zakázky byla rekonstrukce budovy města Studénky na ulici Tovární č. p. 386, jehož cílem bylo snížit současnou energetickou náročnost budovy. Proběhla výměna otvorových výplní budovy a zateplení půdních prostor, povrchová úprava fasády a oprava zpevněných ploch.

Související články


Komentáře

 1. ELB :

  Pokud jde o fasádu, dá se říci, že je to vcelku přijatelný výsledek na to, že stavba je povinně obložena polystyrenem, takže logicky ztrácí svůj původní, důstojnější výraz. Ale velká škoda je těch vstupních dveří, zvláště toho originálního, dynamického členění okna nad dveřmi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  ELB: Fasáda zateplena není. Tam je jen obnovena povrchová úprava.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. ELB :

  Martin [msstavby.cz]: Aha, tak proto :) Děkuji za vysvětlení.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.