Komentáře

 1. Crazym :

  Dnes jsem tam po sjezdu z Landeku narazil na velký průsek http://www.imagehosting.cz/?v=p9171584.jpg a tak jsem se po něm vydal http://www.imagehosting.cz/?v=p9171586.jpg Ústil až u vody v místech bývalého mostu co po něm zbyly pilíře http://www.mapy.cz/s/cXKJ http://www.imagehosting.cz/?v=p9171590.jpg a o kus dál se vesele pracovalo http://www.imagehosting.cz/?v=p9171591.jpg Myslíte, že to je tahle akce nebo to jak jsem tu někde viděl plány na lávky v těch lagunách, nemohu to teď najít. Každopádně ve velkém se tam bagruje a upravuje terén http://www.imagehosting.cz/?v=p9171592.jpg a z těch vyznačených kolíků jsem nebyl moc moudrý http://www.imagehosting.cz/?v=p91715klk.jpg a žádné označení stavby jsem neviděl.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Nemohu najít projekt na slepých ramenech Odry pod Landekem, byly to takové chodníčky z povalových lávek nad mokřinami v rámci rozšíření areálu. Nevíte kde to hledat? Našel jsem jen zmínku tady http://www.msstavby.cz/privoz-revitalizace-odstaveneho-ramene-odry-09-06-2012/ ale to není ono.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: pokud mas pocit, ze to tu bylo, mohl bys to najit podle mapy nahore..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Jo, díky, zkusil jsem to a nic, pokud jsou tam všechny ty lokace, tak jsem to musel vidět někde jinde, asi senilním :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Protože se tam objevilo označeníhttp://www.imagehosting.cz/?v=01oznaen.jpg , tak už vím, že je to tahle akce zmíněná zde: http://www.msstavby.cz/privoz-revitalizace-odstaveneho-ramene-odry-09-06-2012/ Ty terénní práce tam vypadají velkolepě, znova tam vytváří asi nové slepé rameno a přemisťují hory materiálu. Další fota pořízená dnes zde: http://anonymni.papricka.cz/crazym-zaslepene-ramena-odry-pod-landekem/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Oprava označení: http://www.imagehosting.cz/?v=01oznaen.jpg
  Každopádně pokud tam má být propojení s Odrou, rybí přechod a možnost zaplavení při zvýšené hladině Odry a zpřístupněný ostrov, tak to asi bude ten projekt co jsem někde viděl na netu a nemůžu ho najít, byly tam takové povalové lávky, cestičky lužním lesem apod. Celkem jsem zvědavý na výsledek, za mě plus.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Dnes jsem tam zaregistroval, že stavbaři překopli hráz http://www.imagehosting.cz/?v=pb042012.jpg a začali napouštět http://www.imagehosting.cz/?v=pb042013.jpg laguny zbudované v té první části http://www.imagehosting.cz/?v=pb042018.jpg A současně začali budovat přístupovou komunikaci pro techniku v té vypouštěné části http://www.imagehosting.cz/?v=pb042020.jpg
  Bavil jsem ses chlapem co to tam organizoval a prý jen stavební povolení a převedení od Povodí Odry na město trvalo dva a půl roku a hotové to má být za další dva roky. Zaplavovat by se to nemělo, budou tam nějaké česla či co, které se budou zavírat při zvýšené hladině Odry a na druhé straně nějaký přepad aby tam voda cirkulovala. Po dokončení těch hrubých prací tam budou ty chodníčky z povalových lávek, ten projekt stále nemohu najít :-), a nějaký mobiliář a protože jeden z investorů je i Světlík, bude to propojené s areálem Landeku. Mohlo by to být fajn akorát to u nás vše strašně dlouho trvá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Crazym: Myslím, že to je tento projekt. http://www.msstavby.cz/privoz-revitalizace-odstaveneho-ramene-odry-09-06-2012/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Crazym :

  martin [msstavby.cz]: Jo, to vím ale já jsem někde na netu viděl vizualizaci, byly tam ty cestičky, povalové lávky apod ale nejsem schopen to najít :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.