Komentáře

 1. Tomas T. :

  Jen čiste ze zajimavosti: Sražkove vody budou likvidovany ve vsakovaci jimce. Co si mam pod tim predstavit? nebo jak to vypada? je to jimka na povrchu? nebo to je nekde pod zemi kde se to postupne vsakuje? U dalnice jsem to uz videl… jen si to neumim predstavit tady.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. alex :

  Sice to je odpověď na stary příspěvek, ale budiž – vsakovaci jimka: pokud se nepletu obvykle jde o skruž v zemi kam se vede voda z okapu a na dně je propustny materiaál – ve vesnickych podminkach obvykle kameni a sterk, jaky technologicky postup se aktualne ve městech použivá fakt nevím.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  Typů vsakovacích objektů je celá řada. Lze použít, pokud má voda kam vsakovat, tj. existuje nějaká dobře propustná a nezvodněná vrstva zeminy (štěrk), a to nehluboko pod povrchem. To je v tom místě splněno. Ale zasakovat v tak hustě zastavěném místě může vyvolat spoustu problémů… Problematiku „řeší“ nová, ještě teplá ;) norma ČSN 75 9010.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.