Komentáře

  • Ross 08.01.2016  ●  16:06

    Myslíte, že to bude podmět ke stavbě té trolejbusové tratě?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 08.01.2016  ●  16:44

    Ross: Jako, že lidé co si tam koupí řadovku by to ocenili a jsou to vlastně typičtí zákazníci DPO tak jako ti co bydlí na nedalekých terasách a podstatně zlepší hodpodaření DPO? :DD K podmětu to má daleko a podnět to nebude :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 08.01.2016  ●  16:48

    Tak to by mě zajímalo, co ten filtr tak zaujalo na tom komentáři :DD http://www.imagehosting.cz/?v=beznzvkuk.jpg

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 09.01.2016  ●  17:18

    Ross: Podmět a přísudek :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 09.01.2016  ●  17:19

    Hynek [msstavby.cz]: Já vím – typičtí ?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.