Rezidence Svatá Trojice

Úpravy zadní části stavby a pozemků jsou dokončeny a domy zabydleny.

Související články


Komentáře

 1. dolil :

  Panelák na ležato?

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. PetrP :

  Vůbec, je to super!!

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Tom :

  Pekné radovky, hned bych bral

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  je to kazdeho vec, ale me fascinuje, ze se lidi dobrovolne „okradou“ o obytnou plochu tim, ze si tam vrazi garaz (kterou podle fotek tezko rict jak vyuzivaji)
  keltickova dtto

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. MM :

  Hynek [msstavby.cz]: Já na tom nevidím nic špatného. Logicky, pokud by tam byl pokoj, tak soukromí a výhled nebude nic moc. Jestli máte dům, potřebujete mít kam dát věci. Zhruba 90% lidí co má garáž, tak tam neparkuje auto, ale krámy. Když jste bez garáže, tak kam s tím? Postavit si na té malé zahradě domek na nářadí? Naopak jsem rád, rodinný dům bez garáže nebo velké skladovací místnosti nemá smysl. To je potom byt se zahradou.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. thvari :

  MM: rodiče si taky museli přistavět na pozemku „šopu“, protože bez garáže nebylo v menším domě kam dát lyže, kola, krámy…takže tu garáž taky dost chápu

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Luděk :

  Hynek [msstavby.cz]: Někde ve Stavebním zákoně je, že každý RD musí mít garáž nebo kryté stání pro každou bytovou jednotku. Kromě toho musí mít parkovací plochu na svém pozemku pro jedno auto.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Davidb :

  MM:
  Přesně tak.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Luděk :

  Luděk: Myšleno samozřejmě každý nově budovaný.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. balde :

  Luděk: takto je dle mě správně, jestli jste viděli gebrian verusu ze švýcarska tak tam musí každý mít parkingu svého domu neexistuje že by parkoval ve veřejném prostoru zadarmo

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Luděk :

  balde: Jasně, ale tam jde taky o to, že by mělo být zajištěno zachytávání možného úkapu ropných látek ze stojících aut, proto to musí být stání se zpevněnou plochou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Hynek [msstavby.cz] :

  ja ani neresil jestli zadarmo nebo nezadarmo, ale osobne bych si klidne radsi pro auto nechal udelat pristresek, nez se okradat o uzavreny/vytapeny prostor.. v tom miste si klidne dovedu predstavit kuchyn s uzkyma oknama, kde jde spis o svetlo nez o vyhled. ale pravda, asi jsem spis bytovy.
  pri te cene za podlahovou plochu mi to proste prijde jako dost drahe skladiste.. (a ze by treba melo nekolik domu jedno spolecne harampadi, to uz je asi uplne slunickarske scifi.. kazdy svoji super sekacku na ten vybeh, chapu :)

  no nic, zas jsem o neco chytrejsi :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. miv :

  Tož kupil bych ten uprostřed a na dvorek dal bravky a slepice

  Thumb up 8 Thumb down 0
 14. Pavel :

  … tý brďo … :-O

  Thumb up 0 Thumb down 1
 15. Crazym :

  No, máme se dobře v té republice, jsou tací co si pořizují takové domy na kšeft https://1url.cz/lMeb9 a možná se i najdou takoví, co za bydlení vypláznou 40 táců ani nemrknou. Jsem se špatně narodil :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. MareK :

  Crazym: jak se říká: každé zboží má svého kupce… My „obyčejní“ můžeme leda závidět/kroutit hlavou. ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. thvari :

  MareK: to bych tipl, že cílovka jsou zahraniční manažeři, přesně takhle za nějakých 40 si pronajímala řadovku na Slezské (a to staršího data co se výstavby týče) rodina z Indie, kterou jsem znal a jejichž otec dělal ve vedení Mittalu. ti lidi tady žijou jen omezené roky a mají ty peníze, takže warum nicht, že jo

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.