Stodolní 9

Rekonstrukce je dokončena a přízemí čeká na využití.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  má někdo zákulisní info proč se takhle nerekonstruují i jiné stavby na Stodolní a proč se v ulici, kde je bar na baru nestaví nové domy ve kterých můžou být další kluby restaurace a nahoře kanceláře nebo hotely? Někde jsem slyšel že to tam šéfuje mafie :D

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. Pepper :

  balde: To není žádné spiknutí – kanceláře bez parkování v takových domech moc velkou cenu nemají, na byty je tam příliš hlučno, a obchodní prostory se za tolik nepronajímají a některé jsou současné i prázdné. Jednoduše se to nevyplatí.

  Thumb up 12 Thumb down 3
 3. balde :

  Pepper: i z mapy jde vidět že ty pozemky jsou dost velké na to aby tam šlo postavit podzemní parking

  Thumb up 9 Thumb down 2
 4. Jann :

  Nádherná rekonstrukce, ozvláštněna navíc faktem, že veškerá plastická výzdoba fasády tam byla nově navrácena – dům si roky nesl pouze rovnou socialistickou břizolitovou omítku. To je ojedinělý čin a majitel zaslouží pochvalu a dík.
  Poslední dobou hodně pozitivních rekonstrukcí – za rohem na Poděbradově ulici, v Přívozské u Komeňáku, i Residomo se činilo – oba ostravské rondokubistické domy mají krásně opravenou fasádu i vnitřky (pro úplnost – ten v Husově ulici není Residoma).
  A pak že to nejde, jde vidět, že když majitel není zablokovaný tmář, tak na spolupráci s NPÚ může jen vydělat.
  Jen houšť. :-)

  Thumb up 37 Thumb down 1
 5. Summerboy :

  To je tak záslužný počin! Opravdu krásné a elegantní!

  Thumb up 12 Thumb down 0
 6. Eli :

  Nádherná rohová budova. Využití určitě najde.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 7. Rýša :

  Ostravské šoky! Tentokrát ale hodně pozitivní. :-) A podobných budov, které čekají na zázrak vzkříšení, je v Ostravě ještě dost a dost, takže buďme rádi za každý takový počin. A je velká škoda, že podobných budov se mnohdy Ostrava zbavila navždy a místa zejí prázdnotou nebo je hyzdí parkoviště.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Tak vypadá to, že se něco pohnulo, cedule k pronájmu z výloh začaly mizet a vevnitř se něco zařizuje, vypadá to, že asi se po více než roce našel nájemce.
  http://screenshot.cz/G7EWG/

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.