Stezka pro chodce a cyklisty na ul. B. Martinů

Město Nový Jičín vypsalo veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace „Stezka pro chodce a cyklisty na ul. B. Martinů v Novém Jičíně“.

Podkladem je studie řešení, která byla vypracována ve čtyřech variantách. Samotná stezka má zohlednit plánovanou bytovou výstavbu na ulici Bohuslava Martinů a stavbu nové tenisové haly. Severně stezka začíná u kruhového objezdu. Zde aktuálně končí cyklopruhy v ulici Palackého.

Předmětem zakázky je vypracování dokumentace pro vydání společného povolení (DÚSP) a projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS), včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Součástí zakázky bude i inženýrská činnost k zajištění vyjádření dotčených orgánů státní správy a správců inženýrských sítí pro vydání společného povolení.
Projektová dokumentace bude řešit provedení dvou samostatných stezek pro chodce a cyklisty oddělených bezpečnostním odstupem na ulici B. Martinů v Novém Jičíně.
Projektová dokumentace bude dělena na části:
část 1 Stezka pro chodce
část 2 Stezka pro cyklisty

Ulice Bohuslava Martinů je nejkratší spojnice severní části města a rekreační oblasti Skalky. Na snímku je zaznačeno, kde má být trasa umístěna:

zdroj: ezak.novyjicin.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.