Stavební dění na ostravském výstavišti

Fotografie rekonstrukce pláště jedné z budov na ostravském výstavišti. Sousední menší budova byla zdemolována.

vystaviste

vystaviste

vystaviste

Související články


Komentáře

 1. vojta :

  Bóóóóže můj to je teda brutální hnus ta rekonstrukce…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jé tam jsem nebyl pěkně dlouho. Tam je přece klub Marley a to co zbourali bylo mořské akvárium.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 3. aggu :

  Klasika z Burdistánu :-/ Ten člověk by měl dostat zákaz přibližovat se k Černé louce a Hradu na 500 m… 20 roků architektonického zmaru a devalvace nejhezčího prostoru v centru okolo řeky. Málem zamořil i Trojhalí, dodnes si pamatuju jeho nápady spáchat tam jakési muzeum (tramvají?) s figurínama. Naštěstí to nevyšlo.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 4. aggu :

  Nahoře je/byl „pavilon“ C, ne? Tam bývaly parties … ;)

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Summerboy :

  aggu: Tam? A nevíte někdo, kde byl Permoník? Byl jsem tam naposledy v patnácti a od té doby už 12 let ne, tak nemám zdání, kde to bylo – a jestli to náhodou nebylo tedy tam, kde byly parties, jak píše aggu…?
  Ale jinak to zrekonstruované vypadá lépe než předtím. Ale pravda, žádný zázrak..

  Thumb up 0 Thumb down 4
 6. aggu :

  Permoník je (tuším) pod klubem Marley. Dřív se tomu říkalo i Lennon. Imho je zavřený. Když už, tak z chodby k Marley nahoru do Kin Malebo, tam bývají parties pořád.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tak prostě nově opláštili stávající budovu bez potřeby měnit její vzhled.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  Summerboy: Permoník (následně klub Lennon) byl ve sklepě pod budovou – taky jsem tam jednu dobu chodil.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: ja chodil do permona taky a bylo jedno, jestli se slo dolu, nebo do prostoru, kde je ted marley + jeste tam byla pristavena obrovska polozastresena venkovni „zahradka“. ale je mozne, ze oficialni nazev byl jiny dole a nahore..

  Thumb up 0 Thumb down 1
 10. twiggy :

  s tím klastrem Černá louka, to asi nebude moc aktuální, když rekonstruujou tohle…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  Hynek [msstavby.cz]: Díky za info! Mám na to místo smíšené vzpomínky :-)).
  Jen poznámka: zajímalo by mě, kdo za takovýto komentář, ve kterém jste nenapsal nic subjektivního, co by se mohlo někomu nelíbit, hodí negativní hodnocení – to mi fakt hlava nebere :-))

  Thumb up 0 Thumb down 1
 12. aleš m. :

  příšerné….jen by mne zajímalo, kolik to stálo???

  Thumb up 1 Thumb down 1
 13. Crazym :

  Už nevím jak to vypadá vevnitř ale je dobře, že aspoň fasádu té budovy ve které jsem hodně zažil dali do kupy. Začalo to věhlasnými Čaji o páté ve Viole na které jsem se samozřejmě nedostal, byl jsem moc malý, pak M klub mládeže nahoře po schodech kde jsem chodil na diskotéky (později klub People) a koncerty. Nikdy nezapomenu na koncert kapely Futurum kdy jsem slyšel poprvé naživo hrát quadro a viděl 1200 Watový zesák zabudovaný v bedně. A pak někdy kolem roku 85-7 jsem hrával dole ve Viole diskotéky, nahoře plesy a v Permoníku chlast pařby :-) Za zmínku stojí i už zmíněná polozastřešená zahrádka kde se často sedávalo na pivě. Dnes je to tam volajaké divné díky sortě lidí kteří to tam navštěvují ale to je normální, že každá doba má své „kultury“… :-)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: no je fakt, ze nekdy kulturni stret intousu z cooltouru a vykalencu z marley je v pripadne nekterych kombinaci akci v pokrocilejsich hodinach hodne sverazny obrazek.. (ja jsem ten, co mnohdy prebiha, takze bez urazky :)

  ale v roce 85 jsem nebyl ani na zakladce, takze rozumim. :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 15. Crazym :

  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-stara-trznice-na-cerne-louce-pujde-k-zemi-20190425.html

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.