Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
no celkem pěkna už jen zbourat to cotam je tet. a postavít nově krytou halu jednoduchou a rychlou.
Kdy se to má začít stavět?
po novem roce se ma stavět asi na jaře
Tereza:
Zahájení stavby je v …
Původní rozpočet byl na tuhle stavbu vyčíslen na 180 milionů, aktuálně si na tom chce někdo slušně vydělat a tak cena už je dávno nad cenou Polárky … sice už se dávno mohlo kopat ale Jenda Širců je úchyl do autobusů a Míša mu v tom solidně podstrojuje a tak miliony lítají z městské kasy jako peří z roztržené peřiny …
Stavba se realizovat nebude.
https://fm.denik.cz/zpravy_region/hala-krystal-ve-frydku-nebude-byla-by-draha-mesto-chce-mensi-sportoviste-20191112.html