Sportovní hala Budišov nad Budišovkou

Další plechová nádhera na území kraje se snaží nazývat sportovní halou.

Téměř jednadvacet milionů korun. Taková je výsledná cena nové sportovní haly, která už od konce minulého roku vzniká v Budišově nad Budišovkou. Tělocvična o rozměrech hrací plochy 42 krát 22 metrů se buduje v místním fotbalovém areálu TJ Spartak, konkrétně na bývalém škvárovém hřišti. Nový objekt by pak měl být krčkem spojen se současnou budovou šaten. Uvnitř by se mělo nacházet i zábradlí s takovým menším hledištěm, kam se vejde až padesátka lidí.

budisov

celý článek: denik.cz

Související články


1 komentář

  1. Tomas :

    Trosku nerozumim proc takoveto rozmery. Predpokladam, ze by zde chteli mit i nejake oficialni sportovni utkani. Ale rozmery hriste pro florbal nebo hazenou jsou 40*20m. A napr. treba u toho florbalu je 1m mista na kazde strane za mantinelem celkem malo. Opravdu by cenovy rozdil na vystavbu, pripadne vytapeni napr. u rozmeru 44*24m byl tak podstatny?

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.