Sportovní hala Bordovice

Obec Bordovice vypsala zakázku na realizaci sportovní haly.

zdroj: e-zakazky.cz

Související články


Komentáře

 1. Tom :

  To je projekt z kterého roku? počítám tak 1996 podle vzhledu … hrůza co se v Česku staví v roce 2020!

  Thumb up 4 Thumb down 5
 2. Crazym :

  Tom: Boha vzpamatujete se estéti, to je vesnice s šesti sty obyvateli pod horama a projekt vypadá naprosto normálně a zřejmě odpovídá rozpočtovým možnostem obce. Ono už jen to, že budou mít v takové díře vlastní sportovní zázemí v takovém místě https://mapy.cz/s/rakalamubo je úspěch a vy furt jen hledáte mouchy. Běžte se někdy starat o více než dvacet lidí a zjistíte, že to není tak jednoduché jako plodit tyhle kritické výlevy s vykřičníky u PC.

  Thumb up 9 Thumb down 10
 3. Martin :

  A to mě by zase zajímalo jak vůbec stavbu podle této dokumentace postaví. Jít do veřejné zakázky s vypracovaným projektem, který má tolik „neznámých“ a nesplněných náležitostí projektu pro podrobnost zadávací dokumentace. Hold IČaři to mají celkem v paži….

  Thumb up 4 Thumb down 3
 4. Crazym :

  Martin: Počkej, Ty si myslíš, že těch pár pohledů a půdorys vztahů je celá dokumentace? :-) Tohle je zájmový web o stavbách v kraji s informacemi, že se někde něco děje, dělo nebo bude dít…

  Thumb up 4 Thumb down 4
 5. Rdm :

  Martin: projektová dokumentace je u zakázky https://www.e-zakazky.cz/profil-zadavatele/ed8a32b2-e9cf-47d8-a17d-7f4e7c0c4bba/zakazka/P20V00000001 a podle velikosti těch souborů asi dostatečně obsáhlá :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Pavel Koláček :

  Vážený pane Crazym,
  tato balkánsko ukrajinská architektura je v drtivé většině vinou investora. A Bordovičtí jsou toho důkazem.
  Bordovice měli i jinou studii, která nevypadala jak samoška z osmdesátek po přestavbě na penny market a dokonce s bonusem asi 7 mega dotace.
  Jenže když si zastupitelé postaví hlavu a chtějí ten penny market, tak se vždy najde nějaký Crazym, který jim omluví, že zrovna pro jejich vesnici to stačí.

  Thumb up 10 Thumb down 2
 7. Martin :

  Crazym:
  Celá projektová zadávací dokumentace je ke stažení na odkazu v článku.
  Projel jsem si pár SO, kterým rozumím, včetně souhrnných částí.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Martin :

  Rdm:
  Nejsem jsi jistý, jestli jste to myslel sarkasticky nebo ne :-)
  Já projekt podle velikosti souborů neposuzuji.
  Ale pro příklad naše firma v min. roce předávala podobný projekt sportovní haly, který měl cca 5x větší velikost – mluvím o převedené dokumentaci do PDF formátu. Chápu, že je i rozdíl v převodníku, ale ten rozdíl je markantní – pokud chcete porovnávat projekt velikostí souborů.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Rdm :

  Martin: váš příspěvek vyzněl tak, že si myslíte, že se ta hala staví podle těch pěti obrázků co jsou v článku, proto jsem dal odkaz a pouze poukázal na to, že té dokumentace bude víc než pár obrázků. Toť vše. Jestli je ta dokumentace kompletní nebo bezchybná neposuzuji, protože tomu nerozumí, ale předpokládám, že potenciální stavitel ano, tak pokud jsou tam nedostatky, tak na ně upozorní.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Pavel Koláček: Vážený pane Koláček, nějaký Crazym má v p.či jakou budou mít v horní dolní sportovní halu ať ji třeba mají s pakistánskou architekturou když ji chtějí :-) Jen mě udivuje, že nikde nevidím ty skvělé výsledky všech těch kritiků co dokáží sprdnout vše co se kde objeví, furt jen vykřikuji jaké hrůzy se tady v Česku staví a současně většinou vědí čí to je chyba. Tak kde jsou a kdy už se konečně objeví ty architektonické skvosty v praxi když všichni tito lidé ví jak by se to mělo správně dělat? Já už se na ně těším 30 let jak malé dítě a furt nic :-) Do vzdálenosti 500-1000 metrů kolem mého baráku což je tak asi prostor který mě zajímá protože v něm žiji a ne nějaká díra pod horama, jsem viděl už tolik projektů, že už to nedokážu ani spočítat ale zrealizovaly se jen promile z nich. Tak kde je chyba?
  A ano, když chtějí ten „penny market“ tak jim to zřejmě stačí a omlouvání nějakého Crazyma k tomu nepotřebují stejně jako kritiku těch co jim s tím nijak nepomůžou :-)
  Prosím staňte se vy internetoví kritici tím osvíceným investorem a vytvořte něco perfektního a já před vámi až to bude stát smeknu, budu vás vychvalovat a budu o vás mluvit jen uctivě ale zatím shut up :-)

  Thumb up 5 Thumb down 7

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.