Rozšíření terminálu AWT – Paskov

V Paskově probíhá rozšíření multimodálního kontejnerového překladiště společnosti AWT. V areálu vznikla také nová budova Celního úřadu.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Nová budova Celního úřadu:

Související články


Komentáře

 1. S200 :

  Terminál není multimodální, pouze intermodální. Pro multimodálnost tam chybí ještě aspoň jeden druh dopravy, protože jsou tam jen dva: železnice a silnice.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Martin [msstavby.cz] :

  S200: Je to slovíčkaření, ale „nejméně dvěma“. https://www.fd.cvut.cz/projects/k612x1mp/pojmy.html
  + čerpáme z tohoto textu https://www.msstavby.cz/unie-podpori-rozsireni-paskovskeho-terminalu-13-01-2017/

  Thumb up 1 Thumb down 4
 3. Nimrod :

  S200: Co máte z toho, oni kluci prostě neraději přiznávají chybu. Místo toho se budou zbytečně hádat…

  Thumb up 2 Thumb down 11
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: co ma z ceho? najdi mi nekde, ze multimodalni terminal se od intermodalniho lisi tim, ze jsou v nem vic nez dva druhy dopravy! koupim ti 3 piva az to najdes, prosim. :)

  a uz jsem to chtel opravit, ale za mne je to nejasne a kvuli poznamce S200 s dovolenim nebudem papezstejsi nez papez. ve vice clancich se zminuje projekt „Příprava a realizace III. etapy multimodálního kontejnerového terminálu Paskov“, ke kteremu prislusi tyhle fotky, takze za mne – pokud mi nekdo nedoda tento projekt, kde ja napsano „intermodalniho“, tak je to za mne v poradku. snazil jsem se ho najit, ale nenasel.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. S200 :

  Hele, klidně to tak nechte, v branži se prostě pro tento druh terminálu (překládka železnice-silnice) používá pojem intermodální, ale multimodální zní rozhodně vzletněji. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Rdm :

  S200: já z branže nejsem, ale když dám do googlu „multimodální“, tak mi vypadne mnoho definic multimodální dopravy a v podstatě všechny se shodují v tom, že jde o dva a více druhů dopravy. A když si přečtu tohle http://www.elaw.cz/clanek/kombinovana-multimodalni-preprava-v-rezimu-umluvy-cmr tak vlastně ani terminál nemusí umět více než jeden druh dopravy, ale jde spíše o to, že daný dopravce dokáže více druhů dopravy zajistit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.