Rozšíření odbavovací plochy letiště Ostrava

Moravskoslezský kraj zadal veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace pro účely rozšíření odbavovacích ploch pro nákladní letadla.

Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace stavby pod názvem „Letiště Leoše Janáčka Ostrava, výstavba odbavovací plochy APN S3“ v rozsahu, který je nezbytný pro vydání pravomocného rozhodnutí o umístění stavby, získání pravomocného stavebního povolení, pro provedení stavby a zadání veřejné zakázky na výběr zhotovitele stavby v souladu s požadavky zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a v rozsahu a struktuře dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a výkon inženýrské činnosti s tím spojené.

Současný stav:

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


Komentáře

 1. Martin :

  Podmínky výběrového řízení střižené na míru snad jediné projekční kanceláře v ČR.

  Thumb up 3 Thumb down 4
 2. TomOva :

  Já bych vystavěl ještě jednu paralelní dráhu. Mám pocit, že čím méně letadel tam lítá, tím více se tam sype peněz…

  Thumb up 7 Thumb down 10
 3. Archerr :

  TomOva: blbost, zrovna cargo je to co letišti vydělává, tak proč nerozsirit možnosti carga….

  Thumb up 18 Thumb down 1
 4. Archerr :

  Archerr: jinak ta fotka byla v materiálech pro zastupitelstvo kraje, byl tam i zakres dalších hal co budou vedle, cca 10 jednotek o 2500 m2. Momentálně nejsou ty materiály dostupné ale za pár dní budou na http://www.msk.cz v sekci “ zastupitelstvo“. Mimo to na fabexu pár týdnů zpět byla reportáž o letišti a ředitel letiště mluvil právě o těchto halách s tím že je mezi zájemci i výrobce vrtulníků.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 5. Archerr :

  Tady je odkaz na ten fabex, akorát o tom výrobci nemluvil zrovna ředitel letiště ale p. Jaroslav kania http://www.tvova.cz/magazin-ostravsko/magazin-promeny-msk-25-1-2020.html cca od 8 minuty

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Rado :

  No já nevím, zatím jsou výkony Mošnova čtvrtinové, když zavřu oči, tak třetinové než v Katowicích, teď myslím z pohledu cargotun, navíc Poláci si už staví nový cargo terminál, tady se ještě nekoplo do země a hledá se developer, který do tohoto nejistého businessu půjde. Kdyby letiště fungovalo, nemusely by se pokoutně hledat prachy. Stále stejná písnička…

  Thumb up 5 Thumb down 9
 7. DOVOLENA :

  Karla ostuda pro Ostravske letiste po priletu z Egypta na Wc nebylo mydlo, uterky a nefungoval fukar.

  Thumb up 1 Thumb down 10
 8. MN :

  Spuštění linky do Varšavy se odkládá na září.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Polský dopravce opět posunul start letů mezi Ostravou a Varšavou až na nový zimní letový řád.
  https://zdopravy.cz/polsky-lot-odklada-o-dva-mesice-start-letu-z-ostravy-55962/

  Thumb up 2 Thumb down 1
 10. Blazni :

  Přesně tak ryba smrdi od hlavy cele letiště stoji za velkou… Absolutně se nedivim ze to tam tak vypadá kdyby jste videli vedení a pana reditele jak si tam žije doslova jak prase v zite necha si kazdy den myt auto ve vozovem parku a podobně a jeho prisluhovaci… Ani nemluvit… Jsou tam absolutne ne kompetentní lidi na svych mistech hnus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.