Rodinné bydlení Keltičkova

Aktuální stav prací výstavby dvou řadových domů a na ně navázaného bungalovu.

Související články


Komentáře

 1. Tom :

  Hoši, tak to je masakr, bohužel to vypovídá o stavu společnosti a její vyspělosti, před 100 lety si nikdo stavbu bez architekta nedovolil postavit. Ti lidi si neuvědomují že staví bezcenné domy?

  Thumb up 20 Thumb down 10
 2. balde :

  všk on to jiný ignorat pak od nich koupí :D

  Thumb up 9 Thumb down 9
 3. Crazym :

  Hihi, povím mu https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Zajaro%C5%A1 , že barák jeho a jeho dětí je bezcenný a že to určitě od něj nějaký ignorat koupí a že ať radši chodí na staré kolena dál do 4 patra pěšky tam kde bydlí než žít v tak hrozném bungalovu. To se pobaví až smíchy zboří protější Best co provozuje :DD

  Thumb up 3 Thumb down 13
 4. Piotr :

  No to je ale hnus

  Thumb up 10 Thumb down 2
 5. MJoe :

  Lukrativní lokalita. Nějak se tam ty lidi vecpat musí :-) Jako motel asi dobrý.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 6. Tom :

  Asi nezbylo na patro ::))

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Crazym :

  Tom: Tvl, nezbylo na patro :DD Jsi socka proti němu :DD Ten chlap má rozum a nemá důvod stavět si po šedesátce do patra, děcka vedle prostory potřebují, on ne. Miluji jak každý ví co by měl dělat druhý a jak je to správné,estetické a jak by to mělo být :-) Tady v tom národu to snad je zakořeněné to sraní se do druhých či co a to tu byli soudruzi pouze 41 let a po dalších třiceti to furt doznívá.

  Thumb up 4 Thumb down 15
 8. Garaznik :

  Ty vole tak to je hnus. Kdyz to tam zacinalo tak jsem si rikal, paradni misto na domecek…a oni tam na tom malem mistecku postavi 3 domky. Proboha.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 9. Tom :

  Crazym: Tvl,soudruh jsem nikdy nebyl, možná proti pánovi se slepencem domů jsem socka, ale na stavbu bydlení jsem zainvestoval do architekta. Hlavně se tady do všech seres ty. Otázka vkusu je individuální, ale takové prasarny jsou následek komunismu,kdy věci jako dobrý vkus, architektura byly považovány za sprostá slova. Nechápu proč se nemůže říct, že něco je hnus. Jasně každý si se svým majetkem můžeme nakládat, ale omlouvat podivny nevkus je hloupost. Ale každý má asi estetická měřítka jinde.

  Thumb up 23 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.